Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Фото – flash moobe «Кохання – незбагненне почуття.»

«Якщо ви каміння – будьте магнітом, якщо ви рослина – будьте мімозою, якщо ви людина – будьте коханням», - казав В.Гюго.

Кохання – одне з найкращих і найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як саме життя. Його сила облагороджує, робить людину добрішою та кращою, спрямовує великі діла й героїчні вчинки, а іноді змушує тяжко страждати.

14 лютого світ відзначає свято кохання та ніжності. У цей день навіть повітря наповнюється коханням. Амури поспішають з’єднати пари, почуття яких перевірене часом, і допомагають відчути і допомагають зустрітися половинкам, які загубились у просторі.

Серед учнів нашого училища, які молоді люди, серця яких були вражені стрілами Амура. Тому напередодні свята члени учнівського парламенту «Профі» оголосили конкурс фото закоханих та історій їх кохання.Марійка та Андрій зустрілися на перерві між парами ще восени. Наші погляди зустрілися і все кохання з першого погляду і ось ми вже 2 роки разом.

Катя та Віктор познайомилися на дискотеці, стали дружити і ось закрутилось, завертілось. Зараз ми дуже щасливі і шалено закохані.

Катруся і Андрій: дві витончені натури, які шукали сенс свого життя у мистецтві та творчості. А знайшли себе у стінах нашого училища.Кохання… Ніхто і ніколи не в змозі буде до кінця пояснити, що ж це таке. Це велика загадка життя. Життя без кохання схоже на засохле дерево, що росте на кам’янистому ґрунті, - стверджує індійська народна мудрість. Кохання приходить раптово і несподівано, коли в шаленому галопі час раптово зупиняється, коли терези почуттів раптово виходять із рівноваги й починають швидко коливатися в очікуванні незвіданого, коли у калюжах повсякденного життя відбиваються промені невловимої , тріпотливої радості, коли душа спалахує барвистими іскорками мрій і рине у світ Ромео і Джульєтти.

Ідіть на зустріч коханню - і ви обов’язково зустрінете свою єдину половинку. Якщо ви не чекаєте на казкового принца чи принцесу, повірте у диво і казка стане реальність.

Кохайте і будьте коханими

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 60 гостей на сайті