Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Тиждень безпеки дорожнього руху

09.11 – 15.11. 2015 р. у Володимир – Волинському ВПУ проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

Захід проводиться за ініціативи Міністерства охорони здоров'я та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 в багатьох країнах світу. Мета Десятиліття – надати можливість для довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху і як наслідок – забезпечити передумови для суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах.

За 10 місяців 2015 року в Україні сталося 107 324, з них 20 033 ДТП з постраждалими, в яких 25 028 осіб травмовано та 3 124 загинуло, в тому числі постраждало 3 258 дітей до 18 років і 173 дитини загинуло.

Головною метою тижня є привернення уваги до проблем травматизму та смертності на дорогах, особливо серед дітей, та поліпшення дорожньої безпеки. В рамках тижня відбулися такі заходи: - години спілкування та інформаційно-просвітницькі години з безпеки дорожнього руху, - відкритий захід з надання першої долікарської допомоги під час дорожньо – транспортних пригод, - конкурс стіннівок «Безпека руху – це життя», - урок «Безпека на дорозі – безпека життя» , - випуск інформаційного бюлетня з безпеки дорожнього руху «Живи цікаво та безпечно». 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 21 гостей на сайті