Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
21 вересня - Міжнародний день миру.

 

 

У 1981 р. 21 вересня Організація Об`єднаних Націй  заснувала щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі – Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задумуватися але й зробити щось заради миру.

 

Біла голубка в українському віночку – таким був символ на Міжнародного дня миру у Володимир-Волинському ВПУ. Його намалювала учениця групи К-31 Козачук Катерина. А девізом цього дня стали слова пісні «Ми за волю, ми за мир!». Справді немає нічого важливішого для усіх людей світу (а надто сьогодні для українців!), ніж мирне небо. Тому у кожній групі училища цей день проходив під знаком голуба миру. Учні виготовили крихітних голубів і носили їх на грудях, кріпили на класних дошках, готували повідомлення про відзначення цього дня у світі, читали вірші про мир, відвідували пам’ятні знаки загиблим у російсько-українській війні. Цікавою та змістовною була інформаційно-просвітницька година «Ми за волю, ми за мир!», проведена викладачем історії В.С.Пашком . Емоційною крапкою заходу став виступ тріо у складі Катерини Смоляр, Катерини Козачук та Юлії Маленко з піснею «Ми за волю, ми за мир!».

 

А класний керівник Хомич С.В. разом з групою Е-21 цього дня на виховній годині вели відверту розмову про символ миру – голуба, про українські реалії стосовно східних кордонів держави. Велася бесіда з учнями про Україну, яка підтверджує відданість країни ідеалом миру. У думках про мир в Україні провели цей день групи К-21, МСК-1, К-31, Оп-31.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 28 гостей на сайті