Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Cвято професійно-технічної освіти Волині

 

 

У Луцьку на Театральному майдані 5 червня традиційно відзначили свято професійно-технічної освіти Волині.

На урочистому відкритті були присутні представники Волинської облдержадміністрації та обласної ради, роботодавці, представники та ветерани професійно-технічної освіти, учні та перехожі, які не залишились байдужі до всього різноманіття представлених виробів, які виготовили учні та майстри навчальних закладів профтехосвіти. Наше профтехучилище плідно ярмаркувало.

Учасники свята та присутні вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та тридцяти випускників професійно-технічних навчальних закладів, які загинули в зоні антитерористичної операції, відстоюючи Україну.

Свято супроводжувалось концертною програмою «З Україною в серці», яку підготували кращі колективи художньої самодіяльності навчальних закладів.

Виставка ще раз засвідчила, яка багата талантами і обдаруваннями професійно-технічна освіта. За результатами виставки-ярмарку наше училище здобуло ІІІ місце.

Виставка методичних і дидактичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів ПТНЗ Волині» - ІІ місце.

За результатами огляду художньої самодіяльності учнів професійно-технічних навчальних закладів у нас І місце, а народний хор «Джерело» відзначений грамотою управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, також привезли дипломи та грамоти для учнів і педагогів училища.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 52 гостей на сайті