Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Обласне засідання методичного об’єднання соціальних педагогів та практичних психологів ПТНЗ

11 березня 2015 року на базі Вололимир-Волинського ВПУ відбулося  обласне засідання методичного об’єднання соціальних педагогів та практичних психологів ПТНЗ з теми «Профілактика агресивних проявів в учнівському середовищі». Розпочала засідання керівник секції – методист НМЦ ПТО В.О.Зіміна.

 

Н.В.Богдан – заступник директора з НВР розповіла про організацію навчально-виховної роботи з проблеми насильства та жорстокості. Лілія Сидорук – начальник служби у справах дітей та Ірина Пикалюк – директор соціального центру сім’ї молоді та спорту розповіли про співпрацю з навчальним закладом. Отець Ігор, настоятель домового храму вмч Тетяни, розповів про способи подолання агресивних проявів в учнівському середовищі з точки зору християнської етики. Соціальний педагог М.О. Зеленько провела заняття з елементами тренінгу «Насильство та жорстокість».

Розпочалося заняття із вправи «Привітання»: кожен учасник називав своє ім’я і з яким казковим персонажем себе асоціює в дану хвилину.

 

Далі діти прийняли правила роботи в групі, які записали на дошці. Свої очікування записували на незвичайних пасхальних яйцях, які поскладали у Пасхальний кошик. Продовжували роботу вправою «Надірване серце». За допомогою мультимедійної презентації соціальний педагог ознайомила з визначенням насильства, видами, причинами виникнення даного явища. Далі для роботи із закріпленням використали вправу «Комікси», де учні знаходили за сюжетом певний вид насильства, характеризували ситуацію і спробували вийти з даного конфлікту. Дівчатка були дуже активними, цікаво знаходили способи вирішення конфліктних ситуацій. Дня знаття емоційного напруження провели гру «Мінялки». Заняття продовжили вправою «Лінія життя» метою якої було дофантазувати як складеться життя підлітка за умови припинення чи продовження насильства. Вправа викликала велике зацікавлення серед учнів, варіанти відповідей були надзвичайно інформативними.

 

Оплесками завершилося проведення вправи «Погоджуюсь – не погоджуюсь». У ході учнівського диспуту діти активно аргументували свої життєві позиції, були дуже переконливими та відчайдушними. Завершальним акордом заняття було проведення вправи «Курча», дівчата на паперових стікерах писали свої враження, емоції, пережиті під час роботи в групах. Після обговорення заняття, яке отримало схвальну оцінку колег та керівника секції. Учасники секції відвідали гуртожиток училища, ознайомилися із матеріально-технічною базою училища, підвели підсумки секції.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 75 гостей на сайті