Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
ВПУ 60 років!

 

Нам – шістдесят… Це мало чи багато?

І що ми встигли вже зробить?

60-ти річчя – гарне свято,

Любові й відданості вірній справі мить.


Позаду нелегка дорога,

Випробування, терни, нелегкі шляхи,

Турботи, труднощі, тривога…

Та хрест свій гордо узялись нести.


Нам далі йти, триматися всім разом

І Україну прославляти у віках.

Молитва й Віра стануть нам дороговказом,

Любов й Надія в нас залишаться в очах.


Саме такими словами під звуки фанфар розпочались урочистості з нагоди 60-ї річниці від дня народження Володимир-Волинського вищого професійного училища.


 


Про нелегкий шлях навчального закладу до свого ювілею у віршованій формі розповіли учасники агітаційно-просвітницького гурту «Профі». Учні підготували і веселий та цікавий «капусник» - казку про своїх майстрів та викладачів. Присутні отримали благословення настоятеля училищного домового храму Святої Великомучениці Тетяни о.Ігоря.

 

 

Тисячі теплих, зворушливих побажань прозвучали від шановних гостей ювілею: відзначила позитивний імідж училища начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Валентина Загрева; подякувала колективу ВПУ за плідну методичну роботу директор НМЦ ПТО Зоя Парфенюк, відзначила творчий потенціал директор Волинського ЦПО Оксана Дудік, від імені місцевої влади училище вітав перший заступник міського голови Микола Веремчук.

 

А скільки гарних слів на адресу закладу було сказано нашими соціальними партнерами: директорами шкіл, директорами ПТНЗ, представниками підприємств та організацій, на яких проходять практику учні ВПУ!

З особливим зворушенням слухали директора училища Володимира Смоляра, адже його виступ – це життя і доля більшості членів колективу, і особливо тих, кого з повагою називають «наші ветерани». До речі, кожному пенсіонеру училище підготувало невеликий подарунок.

Завершився захід виступом хору «Джерело». У виконанні колективу прозвучала пісня «Українці, будьмо разом» та «Многая літа» для рідного училища.

Був, звісно, і ювілейний торт!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 29 гостей на сайті