Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Еко-похід «Джерела Володимира»

 

Наймолодшим парком Володимира-Волинського є парк «Слов'янський». Виявляється, у деяких документах цей парк згадується як пам'ятка садово-паркового мистецтва. Він був закладений у 1988 році. Згодом була споруджена Княжа алея, де встановили скульптури князів. На території парку є два джерела з кришталево чистою водою, які підтримують гідрологічний режим річки Луги. Одне з них - прісне джерело Пресвятої Тройці - знаходиться біля підніжжя пагорба, на якому розташований Успенський кафедральний собор. Джерело гарно облаштоване, накрите. Над ним встановлена ікона Пресвятої Тройці. Під час великих церковних свят там проходять водосвятні молебні, але часто і в будень люди підходять до джерела з посудинами різної місткості, аби набрати благодатної водиці. Відомо, що вода з джерел містить у собі цілий комплекс корисних мінеральних сполук.


Серед трав'яної рослинності парку зростає коручка болотяна, яка занесена до Червоної Книги України. Берези, горобини, клени, туї, прекрасні різнокольорові клумби, які нещодавно з'явилися там, роблять цей парк найкращим місцем відпочинку для місцевих жителів та гостей Володимира. Шкода, але останнім часом парк «Слов'янський» найбільше потерпає від тих, хто любить занадто активний відпочинок. То деревце зламають, то стокілограмові лавки поперекидають і понівечать. Прикро, що є такі люди, які ні в гріш не цінують чужої праці, та й самі не поспішають зробити щось для благоустрою міста.


Ми завжди повинні пам'ятати та іншим розповідати, що земля - не наша власність, це лише кредит, який нам незабаром доведеться віддавати наступному поколінню. І те, в якому світі будуть жити наші діти, залежить тільки від нас. Висаджувати парки, сквери – це прекрасно, але не менш важливо їх зберегти. Адже для вирощування дерева потрібно років 30-40, а на його захист піде все життя.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 88 гостей на сайті