Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
17 лютого — День кота в Європі.

Існує принаймні дві дати Міжнародного дня кота (англ. World Cat Day):
17 лютого — святкується в Європі, зокрема Італії і Польщі;
8 серпня — святкується за ініціативою Міжнародного фонду благополуччя тварин з 2002 року, зокрема у Великій Британії.
Національні дні котів відзначають у Японії (22 лютого), Московії (1 березня) і в США (29 жовтня).
Міжнародний день котів, який відзначається з 17 лютого 1992 року, був створений з ініціативи італійського журналіста Клауді Ангелетті, який працював в журналі Tuttogatto - World Cat Day.
Це звичайно ж не офіційне або державне, а скоріше народне і громадське свято.
Вибір дня був пов’язаний з лютим місяцем саме тому, що цей період знаходився під знаком Водолія (знак зодіаку), який характеризується в італійській культурній традиції, як знак вільних і незалежних духів.
Справа в тому, що за часів інквізиції, особливо кішок та котів чорного кольору, активно винищували, вважаючи їх помічниками злих сил, піднебесних духів злоби, що мешкають в повітрі.
Ідея Клауді, знайшла відгук не тільки у активістів та захисників тварин, але сподобалася і більш широкої аудиторії, адже Італія є домом для більш ніж 2,5 мільйона бродячих кішок, з основними ареалами проживання у Римі, Турині, Неаполі та Мілані.
На підтримку Дня кота в Італії стали організовуватися численні дискусії, конференції, в тому числі фото виставки, збори коштів, щоб допомогти бродячим котам та кішкам.
Потім ідея стала поширюватися і по інших європейських країнах, включаючи Україну та Польщу.
Коти і кішки - дивовижно добрі і граціозні, мудрі та ласкаві тварини, дуже довірливі і уважні не тільки до самих себе, але і до нас, намагаються бути нав’язливими тільки по-доброму, наполегливо поважають свободу.
І крок їм на зустріч, дозволяє всім нам ще раз нагадати про дуже важливі речі, які нами часто не беруться до уваги.
Про те, що кожен з нас також може бути трішечки вільніший і розкутіший в своїй доброті, що ми цілком в силах допомогти тим, хто довірився нам, що життя може бути сповненим взаєморозуміння і затишку, теплоти та краси, що життя дуже прекрасна та чудова річ!
Вітаємо Вас з цим чудовим Днем.
З Днем кота!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 30 гостей на сайті