Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Слідами EdCamр марафону.

Перед тривалими вихідними зібрались ми в четвер 24 грудня своєю методичною комісією на «посиденьки», щоб обговорити мою участь в Ed Camp марафоні, що тривав з 6.11 по 17.12.2020 року, та дізнатись, що цікавого в цьому марафоні було.

Ми (марафонці) навчилися представляти себе, свою команду, освоювали командну роботу, вчилися управляти емоційним станом та відновлювати власний ресурс, розбиралися як покращувати культурну освіту та креативний розвиток дітей та молоді, як вдосконалювати онлайн уроки і та згуртовувати клас онлайн, влаштовували свій фінансовий добробут та вчились писати цікаві історії в соцмережах, розбирались з безпекою в інтернеті та розглядали позитивні зміни в НУШ, ознайомлювались з інклюзією та розвивали критичне мислення, запроваджували в своє життя здоров’язбережувальні технології та розбирались з питаннями формування доброчесного суспільства.

Навчилися не лише працювати з новими застосунками, а й працювати в парах та вкоманді. А, треба зазначити, команда складалась з 50 чоловік з різних куточків України, які до марафону не були між собою знайомі. Продовж марафону нашими натхненниками і підтримкою були наші тренери Марина Галат і Олена Вертипорох.

EdCamp марафон, разом з 1001 учасниками, «бігли» ментори: Світлана Ройз; Слава Фролова; Анатолій Засоба; Любомир Остапів; Галина Титиш; Марія Федоренко; Зоя Зінов’єва; Марина Гончаренко; Марина Крісов; Лілія Гриневич; Анастасія Дьякова; Лейла Алієва. По суботах нас підтримували в нашому марафоні Ханна Одарченко, Світлана Дмитренко та Сергій Петров. Від менторів ми отримували багато цікавої і актуальної інформації, вони ділились з нами досвідом, відповідали на наші запитання та задавали цікаві завдання.

Всього під час марафону було виконано 12 марафонних (особистих) та 4 наскрізних (командних) завдання. Марафонці навчилися працювати з новими електронними інструментами або вдосконалювали свої вміння, якщо попередньо з ними працювали. Освоювати нові застосунки допомогли Олександр Думишинець, Віктор Ковбаса, Марина Лютинська, Валентина Сліпченко та Олег Стечкевич.

42 дні марафону були, звичайно, досить завантаженими, але плідними. Я досягла як професійного так і особистісного зростання, стала трошки кращою версією себе. За що дуже вдячна організаторам марафону Олександру Елькіну і його неймовірній команді і всім нашим наставникам!

Тепер будемо в своїй комісії допомагати розвиватись один одному, ділитимусь отриманими знаннями і навичками з своєю командою методичної комісії педпрацівників професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та програмногозабезпечення, молодших спеціалістів (молодших бакалаврів) спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка».

Голова комісії Харлампович Л.М.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 50 гостей і 1 користувач на сайті