Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Другий етап II Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

20 січня 2012 року в нашому училищі відбулося урочисте відкриття другого (обласного) етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді імені Т.Г. Шевченка серед учнів ПТНЗ. З емоційним прологом до учасників конкурсу звернулися учні: Душаков Сергій, Баришева Катерина, Гаврилова Катерина, Войтович Вадим. Зі сцени линуло і полум’яне слово Кобзаря, і твори сучасних поетів у виконанні Світящук Тетяни, Тимощук Тетяни, Власюк Оксани. Особливо натхненно звучали вірші та пісні у виконанні юних учасників художньої самодіяльності, а учні та викладачі підтримали учасників конкурсу, взявши участь в акції «Одягни вишиванку». Усе це додало заходу урочистості, святковості та особливої теплоти.
Виступ поетеси з міста Володимира-Волинського Тетяни Олександрівни Гричук зворушив щирістю та небайдужістю до проблем рідного слова.
З вітальною промовою та побажанням конкурсантам успіху звернулася до присутніх директор навчально-методичного центру ПТО Зоя Парфенюк.
Усього в конкурсі взяло участь близько шістдесяти учасників, учнів І-ІІІ курсів ПТНЗ області. Переможці другого етапу братимуть участь у загальнонаціональному етапі. Наше  училище представляли Алфімова Анна, Оленюк Юлія, Булига Лілія.

 

 

 

 

  

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 44 гостей на сайті