Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
І(відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності Wоrldskills Ukraine 2019

21.11.2019 року на базі Вололодимир-Волинського ВПУ був проведений І(відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності Wоrldskills Ukraine 2019 з компетенції "Електромонтажні роботи".

З вітальними словами до учасників конкурсу та усіх присутніх звернулися заступник директора НМЦ ПТО Інна Семенюк та керуюча справами виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Ірина Ліщук. Серед запрошених на відкриття – начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міськради В'ячеслав Петрук, методист НМЦ ПТО у Волинській області Георгій Грушка.

 

Організаторами І(відбіркового) етапу конкурсу професійної майстерності Workdskills Ukraine 2019 є управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області.
Конкурс професійної майстерності - важливий засіб розвитку державно-громадського партнерства в системі освіти, що сприяє зростанню престижності робітничих професій.
У  І(відбірковому) етапі конкурсу професійної майстерності Workdskills Ukraine 2019 виявили баження взяти участь 34 конкурсанти віком від 18 до 22 років. Змагання проходять з 6 компетенцій на 6 локаціях.
З компетенції "Електромонтажні роботи" виявили бажання позмагатись представники Вол-Волинського ВПУ, Луцького ВПУ та Ковельського ЦПТО.
Учасники складали схему керування електроприводом лебідки з двох місць.

 

 

Впевнену перемогу виборов в конкурсі конкурсант з Вол-Волинського ВПУ Хропот Микола, друге місце виборов конкурсант з цього ж закладу Семенюк Віктор, третє місце - конкурсант з Ковельського ЦПТО Васейко Станіслав.
Переможців конкурсу привітали і вручили нагороди і призи: заступник директора НМЦ ПТО у Волинській області Семенюк Інна Борисівна та представник від роботодавців, а саме ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика".

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 22 гостей і 1 користувач на сайті