Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Новини
День вчителя

Найвищою похвалою для вчителя є слова вдячних учнів. Весело, креативно, феєрично привітали педагогічний колектив члени учнівського парламенту"Профі".
Приємним сюрпризом до свята стало нагородження наших педагогів: Світлани Хомич, Людмили Юзкевич, Тамари Юхименко та Ольги Мацюк.

 

 

 
Найкращі вітання з нагоди професійного свята!

З нагоди професійного свята вітаємо наших колег Аллу Боярчук, Марію Сиротинську, Віталія Кривкіна, які були відзначені подяками міського голови, Міністерства освіти та науки України то облради.

 

 
Володимир-Волинське ВПУ бажає миру та спокою усій Україні!!!

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього.

 

 
День народження «Смайлика»

19 вересня 1982 року можна вважати Днем народження «Смайлика». В цей день Скотт Фалман, будучи професором Університету Карнегі-Меллона, запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів, які слідують один за іншим: двокрапка, дефіс, закриваюча дужка. Це нововведення отримало просту назву «смайл» (з англ. "Посмішка") і знайшло широке застосування в комп'ютерній сфері — особливо в інтернеті і соціальних мережах.

З появою першого «смайлика» електронний лексикон істотно поповнився. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.

Ця подія зберігся в електронному вигляді, оскільки Фалман відправив лист на один з головних форумів своєї країни, в якому написав повідомлення з двома смайликами: веселим :-) і сумним :-(.

Створення смайлика спочатку було пов'язане з тим, що користувачі інтернету часто не знали, як позначити повідомлення жартівливого характеру, щоб це було всім зрозуміло. Однак через десятиліття цей символ став незамінним у сфері електронного спілкування. Зараз смайлик багатоликий, він здатний виражати радість, здивування, захоплення, смуток та інші емоції.


 
Нарада керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та структурних підрозділів закладів вищої освіти

18 вересня 2019 року у Володимир-Волинському ВПУ відбулась нарада керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та структурних підрозділів закладів вищої освіти. Обговорювались питання: 

1.Про стан реформування закладів професійної освіти області.

2.Про виконання показників регіонального замовлення закладами професійної (професійно-технічної) освіти.

3.Про актуальні питання фінансово-господарської діяльності поточного року та складання проєкту бюджету на 2020 рік.

4.Про шляхи підвищення результатів навчання із професійної і загальноосвітньої підготовок закладами професійної освіти області.

5.Про стан розвитку фізичної культури у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

 

На нараді були присутні Мишковець Світлана Євтихіївна – заступник голови Волинської обласної державної адміністрації, Плахотна Людмила Володимирівна – начальник управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Ткачук Олександр Олександрович – заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної освіти та молодіжної політики, Бубало Галина Михайлівна – заступник головного бухгалтера управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Парфенюк Зоя Іванівна – директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, Манахін Олександр Миколайович – начальник Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України


 
Група Д-1 повертається на сторінки соцмереж

Група Д-1 повертається на сторінки соцмереж, щоб ділитися досвідом, поширювати інформацію про сучасну професію оператора деревообробних ліній.
Ми у новому складі, всі енергійні, сильні і щасливі вже приступили до азів опанування нових професійних знань. Сьогодні у нас традиційно , уже 12 рік поспіль, засвоення першого етапу втілення в життя проекту ДУАЛЬНА СИСТЕМА у просторі нашого регіону.Керівник групи Д-1 Дукельська С. М. разом із учнями на ознайомчій екскурсії у цеху 1 із виготовлення корпусних меблів ТзОВ " Гербор - холдінг".

 
Перший урок "Людина серед людей"

2 вересня у Володимир -Волинському ВПУ було проведено перший урок для учнів першого курсу з теми "Людина серед людей". Урок підготувала викладач фізики З.П. Козак разом з ученицямирупи К-21.
Метою цього заходу було виявлення особистісних та колективних цінностей, формування в учнів соціальної активності, екологічної грамотності.

 
На цьому уроці першокурсники взяли участь у флешмобі "Привіт,ровеснику",в ході якого учні привітали своїх ровесників на сході України.

 
Урочиста лінійка

Живи ВПУ! Вчись підкорять висоти,запалювати юні серця,- ці слова нашого учнівського гімну покликали у класи та майстерні майбутніх висококласних фахівців-учнів Володимир -Волинського ВПУ. Урочисто відбулося свято фахової майстерності,патріотизму,інтелекту.

 

 

 
Державна кваліфікаційна атестація

31 травня 2019 року відбулася Державна кваліфікаційна атестація електромонтерів з ремонту і обслуговування електрообладнання ІІІ розряду в групі У-31. Всі учні успішно пройшли ДКА і підтвердили достатній рівень кваліфікації 18 учнів і 10 учнів - високий рівень кваліфікації.

 

 

 
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

30 травня 2019 року відбулась всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція на тему: «Розвиток інформаційної компетентності педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти», яка була організована викладачами кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ УМО НАПН України . На конференції виступили викладачі та майстри виробничого навчання з більшості областей України, які ділилися досвідом створення і використання мультимедійних презентацій, електронних підручників, посібників, використанням хмарних технологій в освітньому процесі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Участь у конференції приймали 44 учасника, 23 з яких представили доповіді і мультимедійні презентації своїх робіт. Я виступила з темою: «Технології розробки мультимедійних презентацій та їх використання в освітньому процесі».


 
Названо «Кращого зварювальника Dnipro-M» у Волинській областіСтудент Ковельського центру професійно-технічної освіти Василь Баранчук переміг у конкурсі «Кращий зварювальник «Dnipro-M» у Волинській області серед молоді. Срібло отримав Олександр Шаламай, який навчається у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти, а бронзу виборов студент Старовижівського професійного ліцею Кирило Коржан.
Фінал конкурсу відбувся 23 травня у Володимр-Волинському вищому професійному училищі. За звання кращого зварювальника боролись 15 найталановитіших хлопців з 5 навчальних закладів Волині.

 

 

У ході змагань студенти на практиці показували свою професійну майстерність. Головним завданням було зварювання металевих пластин з точністю та якістю. Оцінювали конкурсні роботи юних зварювальників експерти цієї галузі.
Переможець отримав зварювальний аппарат професійної серії Dnipro-M MMA для вдосконалення навичок в улюбленій справі. Решта фіналістів також були нагородженні не менш цінними призами.
Нагадаємо, відбір учасників тривав протягом квітня цього року. Команда Dnipro-M відвідала навчальні заклади області, у яких навчають майстерності електрогазозварювання.
До слова, це вже 3 обласний конкурс на звання «Кращого зварювальника Dnipro-M». Попередні такі конкурси відбулись у Дніпрі та Харкові. 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 27
На даний момент 12 гостей на сайті