Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Новини
Всеукраїнський освітній коворкінг з онлайн-трансляцією на тему "Використання хмарних технологій в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти"

19.02.2020 року відбувся Всеукраїнський освітній коворкінг з онлайн-трансляцією на тему "Використання хмарних технологій в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти". На коворкінгу, організованому БІНПО, методисти НМЦ, викладачі та майстри в/н ділились досвідом  застосування хмарних технологій з метою підвищення рівня доступності і якості освіти. Від нашого училища в коворкінгу ділилась досвідом використання хмарних технологій для оцінювання результатів навчальної діяльності здобувачів освіти викладач спецдисциплін Харлампович Л.М..

 

 
Романтична пошта!!!!

Увага!Увага! Увага!

 
Напередодні свята кохання та любові та з ініціативи учнівського парламенту"Профі"починає працювати незвичайна пошта:в скриньку Амурчика можете кидати святкові вітання та побажання. Пошта працюватиме до 14.02.20, а в день Святого Валентина справжній Амур рознесе вітання адресатам!

 
Зимова сесія розпочалась

19.12.2019 року в групах молодших спеціалістів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка" розпочалась зимова сесія. В групі МСЕ-2 стартували з захисту курсових проєктів з предмету "Електропривод с/г машин". Всі студенти успішно захистили свої проєкти. Старт взятий і всім бажаємо успішного завершення сесії!!!

 


 
Правильний вибір професії- успішне майбутнє!

Правильний вибір професії- успішне майбутнє!
Профорієнтаційний тренінг був проведений у НВК-"ЗОШ ,l-lll ст. номер 3 - ліцей"міста Володимира-Волинського з метою активізації інтересу учнів до самостійного вибору професії на основі індивідуальних властивостей,схильностей та здібностей.
У процесі роботи учні мали можливість ознайомитись з важливістю вибору професії в житті людини та основними видами мотивів вибору.
Дев'ятикласники розвивали уміння розуміти самого себе,свої потреби та нахили.

 


В програмі тренінгу соціальний педагог Майя Зеленько використовувала вправи,ігри профорієнтаційного змісту,які давали можливість створити позитивне середовище,в якому учні можуть навчатися новим способам дії, експериментувати з новими стратегіями у вирішенні проблем,усвідомленно поставитися до вибору майбутньої професійної діяльності.
В основу даного тренінгу покладена формула вибору професії: "Хочу- Можу-Треба"

 
І(відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності Wоrldskills Ukraine 2019

21.11.2019 року на базі Вололодимир-Волинського ВПУ був проведений І(відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності Wоrldskills Ukraine 2019 з компетенції "Електромонтажні роботи".

З вітальними словами до учасників конкурсу та усіх присутніх звернулися заступник директора НМЦ ПТО Інна Семенюк та керуюча справами виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Ірина Ліщук. Серед запрошених на відкриття – начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міськради В'ячеслав Петрук, методист НМЦ ПТО у Волинській області Георгій Грушка.

 

Організаторами І(відбіркового) етапу конкурсу професійної майстерності Workdskills Ukraine 2019 є управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області.
Конкурс професійної майстерності - важливий засіб розвитку державно-громадського партнерства в системі освіти, що сприяє зростанню престижності робітничих професій.
У  І(відбірковому) етапі конкурсу професійної майстерності Workdskills Ukraine 2019 виявили баження взяти участь 34 конкурсанти віком від 18 до 22 років. Змагання проходять з 6 компетенцій на 6 локаціях.
З компетенції "Електромонтажні роботи" виявили бажання позмагатись представники Вол-Волинського ВПУ, Луцького ВПУ та Ковельського ЦПТО.
Учасники складали схему керування електроприводом лебідки з двох місць.

 

 

Впевнену перемогу виборов в конкурсі конкурсант з Вол-Волинського ВПУ Хропот Микола, друге місце виборов конкурсант з цього ж закладу Семенюк Віктор, третє місце - конкурсант з Ковельського ЦПТО Васейко Станіслав.
Переможців конкурсу привітали і вручили нагороди і призи: заступник директора НМЦ ПТО у Волинській області Семенюк Інна Борисівна та представник від роботодавців, а саме ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика".

 

 
День вчителя

Найвищою похвалою для вчителя є слова вдячних учнів. Весело, креативно, феєрично привітали педагогічний колектив члени учнівського парламенту"Профі".
Приємним сюрпризом до свята стало нагородження наших педагогів: Світлани Хомич, Людмили Юзкевич, Тамари Юхименко та Ольги Мацюк.

 

 

 
Найкращі вітання з нагоди професійного свята!

З нагоди професійного свята вітаємо наших колег Аллу Боярчук, Марію Сиротинську, Віталія Кривкіна, які були відзначені подяками міського голови, Міністерства освіти та науки України то облради.

 

 
Володимир-Волинське ВПУ бажає миру та спокою усій Україні!!!

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього.

 

 
День народження «Смайлика»

19 вересня 1982 року можна вважати Днем народження «Смайлика». В цей день Скотт Фалман, будучи професором Університету Карнегі-Меллона, запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів, які слідують один за іншим: двокрапка, дефіс, закриваюча дужка. Це нововведення отримало просту назву «смайл» (з англ. "Посмішка") і знайшло широке застосування в комп'ютерній сфері — особливо в інтернеті і соціальних мережах.

З появою першого «смайлика» електронний лексикон істотно поповнився. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.

Ця подія зберігся в електронному вигляді, оскільки Фалман відправив лист на один з головних форумів своєї країни, в якому написав повідомлення з двома смайликами: веселим :-) і сумним :-(.

Створення смайлика спочатку було пов'язане з тим, що користувачі інтернету часто не знали, як позначити повідомлення жартівливого характеру, щоб це було всім зрозуміло. Однак через десятиліття цей символ став незамінним у сфері електронного спілкування. Зараз смайлик багатоликий, він здатний виражати радість, здивування, захоплення, смуток та інші емоції.


 
Нарада керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та структурних підрозділів закладів вищої освіти

18 вересня 2019 року у Володимир-Волинському ВПУ відбулась нарада керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та структурних підрозділів закладів вищої освіти. Обговорювались питання: 

1.Про стан реформування закладів професійної освіти області.

2.Про виконання показників регіонального замовлення закладами професійної (професійно-технічної) освіти.

3.Про актуальні питання фінансово-господарської діяльності поточного року та складання проєкту бюджету на 2020 рік.

4.Про шляхи підвищення результатів навчання із професійної і загальноосвітньої підготовок закладами професійної освіти області.

5.Про стан розвитку фізичної культури у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

 

На нараді були присутні Мишковець Світлана Євтихіївна – заступник голови Волинської обласної державної адміністрації, Плахотна Людмила Володимирівна – начальник управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Ткачук Олександр Олександрович – заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної освіти та молодіжної політики, Бубало Галина Михайлівна – заступник головного бухгалтера управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Парфенюк Зоя Іванівна – директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, Манахін Олександр Миколайович – начальник Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України


 
Група Д-1 повертається на сторінки соцмереж

Група Д-1 повертається на сторінки соцмереж, щоб ділитися досвідом, поширювати інформацію про сучасну професію оператора деревообробних ліній.
Ми у новому складі, всі енергійні, сильні і щасливі вже приступили до азів опанування нових професійних знань. Сьогодні у нас традиційно , уже 12 рік поспіль, засвоення першого етапу втілення в життя проекту ДУАЛЬНА СИСТЕМА у просторі нашого регіону.Керівник групи Д-1 Дукельська С. М. разом із учнями на ознайомчій екскурсії у цеху 1 із виготовлення корпусних меблів ТзОВ " Гербор - холдінг".

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 28
На даний момент 14 гостей і 1 користувач на сайті