Корисні посиланняНовини бібліотеки
«Той, що віддав своє серце дітям»

«Той, що віддав своє серце дітям»

(інформаційно-просвітницька година)

 25-го вересня в актовій залі Володимир-Волинського ВПУ  в рамках  заходів до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського пройшла інформаційно-просвітницька година для учнів груп  ІІ курсу «Той, що віддав серце дітям», яку підготувала зав. бібліотекою А.Вихрістенко.

 

Учні прослухали змістовну розповідь про видатного українського педагога-гуманіста, вченого зі світовим ім’ям та переглянули фільм про В.О. Сухомлинського. Присутні також мали змогу познайомитися з матеріалами книжкової виставки «Учитель, який випередив свій час».

 
«Великий педагог, великий Добротворець»

«Великий педагог, великий Добротворець»

(бібліотечний урок)


 28 вересня виповнюється 100 років з дня народження В.Сухомлинського, який належить до найвідоміших постатей світової педагогіки.

Творча спадщина видатного педагога багатопланова – понад 4 книжок, більше 600 статей, 1300 казок та оповідань для дітей, що друкувалися великими накладками та перекладатись багатьма мовами світу.

«Великий педагог, великий Добротворець» - таку  назву мав бібліотечний урок, який провела для учнів групи Т-11 зав. бібліотекою училища А. Вихрістенко.

Під час уроку учні мали змогу продовжити знайомство з творами Сухомлинського для дітей та взяти активну участь в обговоренні, висловлювати свою думку щодо прочитаного.

 

 
Вибір електронних версій оригінал-макетів підручників

Витяг з протоколу позачергової педагогічної ради працівників про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників- завантажити


 
Виховна година "Тарасові музи"

«Тарасові музи», таку назву мала виховна година, яку провела для учнів групи К-31 бібліотекар училища Алла Вихрістенко напередодні Шевченківських днів (9-10 березня). Серце читця було напрочуд чутливим до краси. А жінку Кобзар вважав «самым блестящим перлом в венце розданий». Тому й не дивно, що поет захоплювався жінками, вони хвилювали його уяву, викликали любов і замилування. Хто ж ці жінки? Подруга дитячих літ Оксана Коваленко, полька Гусинська, красуня – натурниця, Ганна Закревська, княжна Варвара Рєпніна, Агата Кускова, кріпачка-сирота Ликера.

Учні познайомились з ліричними віршами поета, адресованими конкретним жінкам, які залишили помітний слід у серці генія, пізнали найсокровенніші глибини душі поета.

Увазі присутніх була представлена книжкова виставка «Великий Кобазр».


 

 
Година бібліотекаря «Співачка досвітніх вогнів»

147 років тому на небі нашої поезії спалахнула зірка з доти нікому не відомим найменням – Лес Українка. Спалахнула крізь зловісне хмаровиння самодержавних указів і циркулярів, які забороняли мову одного з найбільших слов’янських народів. У ту пору прибрати собі ім’я Українки значило кинути виклик можновладцям, обставинам, долі…

«Співачка досвітніх вогнів», під такою назвою в групі учнів П-1 Володимир-Волинського ВПУ пройшла година бібліотекаря, яку провела Вихрістенко А.М.. Учні мали змогу також познайомитись з матеріалами книжкової виставки «Без надії сподіваюсь».

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
На даний момент 21 гостей на сайті