Новини бібліотеки
Година спілкування

2 лютого бібліотекарем училища А.М. Вихристенко була проведена година спілкування в групі Е-11 з теми "Герої Крутів". Учні уважно вислухали історичну інформацію, висловили свою думку про подвиг молодих людей. Класний керівник З.П. Козак

 

 
Віртуальний музей до 150-річчя з дня народження Лесі Українки


 
День української писемності та мови

День української писемності та мови, що відзначається на державному рівні, став традиційним всенародним святом, яке гуртує всіх українців на шляху відродження духовних цінностей, розвитку культури і мови нашого народу.
В бібліотеці Володимир-Волинського ВПУ була проведена інформаційно - просвітницька година для учнів групи Б-31 "Мова - талісман людини та нації". Переглянули матеріали книжкової виставки "Мова - ДНК нації".
Підготували та провели захід бібліотекар училища Вихрістенко А.М., керівники групи Літвін О.А., Архимович Л.П.

 
"Герої Крут:ніхто незабутий".

29 січня для українців є синонімом нерівного бою між трьома сотнями студентів-курсантів,гімназистів і 30- тисячною армією,що здійснювала наступ на Українську Народну Республіку. В цьому році минуло 102 роки із часу героїчної битви під Крутами,що стала символом жертовності ,на якому виховуються покоління молоді.
З нагоди цієї дати для групи учнів Т-21 був проведений урок мужності"Герої Крут: ніхто незабутий', який підготувала бібліотекар училища Алла Вихристенко. Присутні мали змогу також переглянути матеріали виставки "Подвиг в ім'я Батьківщини"

 

 
"Дім мудрості, аптека для душі"

"Дім мудрості,аптека для душі"
(До Всеукраїнського дня бібліотек)
1 жовтня в актовій залі Володимир-Волинського ВПУ для учнів першого курсу був проведений бібліотечний урок,який провела бібліотекар училища Алла Вихристенко
Присутні здійснили віртуальну подорож бібліотеками давнини,що є перлинами давнього світу,а також познайомилися з найкращими бібліотеками сучасності в різних куточках нашої планети.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4
На даний момент 12 гостей на сайті