Новини бібліотеки
''Було їх триста''

''Було їх триста'' 29 січня 1918 відбувся бій під Крутами.300молодих молодих та сильних духом юнаків ішли на смерть за правду, за волю, за незалежність своєї Вітчизни. Цього року - 101 річниця пам' яті героїв Крут. Напередодні цієї знаменної дати в групі учнів К-31відбулась виховна година '' Було їх триста'', яку провели класний керівник Юзкевич Л. А. та бібліотекар Вихрістенко А. Під час заходу присутні мали змогу ознайомитись з матеріалами книжкової виставки.


 
Виховна година "Минуле стукає в наші серця"

22 листопада в групі Т-21 була проведена виховна година "Минуле стукає в наші серця" бібліотекарем училища А.М.Вихрістенко. Алла Миколаївна ознайомила учнів з історичними передумовами виникнення голодомору, з політикою більшовиків проти українського селянства, адже штучний голод 1932-1933 років є найстрашнішим злочином сталінського тоталітарного режиму, геноцид українського народу. Присутні мали змогу познайомитися з книжкової виставкою "Голодомор 1932-1933 років- геноцид українського народу. Наприкінці заходу учні запалили свічку.

 

 
Толерантність у собі й до себе!

16 листопада 1995 року держави- члени ЮНЕСКО,ухвалили ''Декларацію принципів толерантності ''. 20 листопада в групі К-31 Володимир-Волинського ВПУ відбувся виховний захід у формі дискусії. Бібліотекар училища А.М.Вихристенко ознайомила учнів з поняттям ''Долоньки її, ''толерантна людина її, а також з розвитком ідей толерантності в історичному контексті.Учні групи прийняли активну участь в обговоренні статей''Декларації принципів толерантності '', за допомогою квітки ''Толерантності'' висловлювали своє бачення слів синонімів цього поняття.Проведений захід сприятиме формуванню в учнів ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки.


 
«Той, що віддав своє серце дітям»

«Той, що віддав своє серце дітям»

(інформаційно-просвітницька година)

 25-го вересня в актовій залі Володимир-Волинського ВПУ  в рамках  заходів до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського пройшла інформаційно-просвітницька година для учнів груп  ІІ курсу «Той, що віддав серце дітям», яку підготувала зав. бібліотекою А.Вихрістенко.

 

Учні прослухали змістовну розповідь про видатного українського педагога-гуманіста, вченого зі світовим ім’ям та переглянули фільм про В.О. Сухомлинського. Присутні також мали змогу познайомитися з матеріалами книжкової виставки «Учитель, який випередив свій час».

 
«Великий педагог, великий Добротворець»

«Великий педагог, великий Добротворець»

(бібліотечний урок)


 28 вересня виповнюється 100 років з дня народження В.Сухомлинського, який належить до найвідоміших постатей світової педагогіки.

Творча спадщина видатного педагога багатопланова – понад 4 книжок, більше 600 статей, 1300 казок та оповідань для дітей, що друкувалися великими накладками та перекладатись багатьма мовами світу.

«Великий педагог, великий Добротворець» - таку  назву мав бібліотечний урок, який провела для учнів групи Т-11 зав. бібліотекою училища А. Вихрістенко.

Під час уроку учні мали змогу продовжити знайомство з творами Сухомлинського для дітей та взяти активну участь в обговоренні, висловлювати свою думку щодо прочитаного.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
На даний момент 42 гостей на сайті