Новини бібліотеки
Виховна година "Минуле стукає в наші серця"

22 листопада в групі Т-21 була проведена виховна година "Минуле стукає в наші серця" бібліотекарем училища А.М.Вихрістенко. Алла Миколаївна ознайомила учнів з історичними передумовами виникнення голодомору, з політикою більшовиків проти українського селянства, адже штучний голод 1932-1933 років є найстрашнішим злочином сталінського тоталітарного режиму, геноцид українського народу. Присутні мали змогу познайомитися з книжкової виставкою "Голодомор 1932-1933 років- геноцид українського народу. Наприкінці заходу учні запалили свічку.

 

 
Толерантність у собі й до себе!

16 листопада 1995 року держави- члени ЮНЕСКО,ухвалили ''Декларацію принципів толерантності ''. 20 листопада в групі К-31 Володимир-Волинського ВПУ відбувся виховний захід у формі дискусії. Бібліотекар училища А.М.Вихристенко ознайомила учнів з поняттям ''Долоньки її, ''толерантна людина її, а також з розвитком ідей толерантності в історичному контексті.Учні групи прийняли активну участь в обговоренні статей''Декларації принципів толерантності '', за допомогою квітки ''Толерантності'' висловлювали своє бачення слів синонімів цього поняття.Проведений захід сприятиме формуванню в учнів ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки.


 
«Той, що віддав своє серце дітям»

«Той, що віддав своє серце дітям»

(інформаційно-просвітницька година)

 25-го вересня в актовій залі Володимир-Волинського ВПУ  в рамках  заходів до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського пройшла інформаційно-просвітницька година для учнів груп  ІІ курсу «Той, що віддав серце дітям», яку підготувала зав. бібліотекою А.Вихрістенко.

 

Учні прослухали змістовну розповідь про видатного українського педагога-гуманіста, вченого зі світовим ім’ям та переглянули фільм про В.О. Сухомлинського. Присутні також мали змогу познайомитися з матеріалами книжкової виставки «Учитель, який випередив свій час».

 
«Великий педагог, великий Добротворець»

«Великий педагог, великий Добротворець»

(бібліотечний урок)


 28 вересня виповнюється 100 років з дня народження В.Сухомлинського, який належить до найвідоміших постатей світової педагогіки.

Творча спадщина видатного педагога багатопланова – понад 4 книжок, більше 600 статей, 1300 казок та оповідань для дітей, що друкувалися великими накладками та перекладатись багатьма мовами світу.

«Великий педагог, великий Добротворець» - таку  назву мав бібліотечний урок, який провела для учнів групи Т-11 зав. бібліотекою училища А. Вихрістенко.

Під час уроку учні мали змогу продовжити знайомство з творами Сухомлинського для дітей та взяти активну участь в обговоренні, висловлювати свою думку щодо прочитаного.

 

 
Вибір електронних версій оригінал-макетів підручників

Витяг з протоколу позачергової педагогічної ради працівників про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників- завантажити


 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
На даний момент 19 гостей на сайті