Корисні посиланняНовини бібліотеки
Вибір електронних версій оригінал-макетів підручників

Витяг з протоколу позачергової педагогічної ради працівників про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників- завантажити


 
Виховна година "Тарасові музи"

«Тарасові музи», таку назву мала виховна година, яку провела для учнів групи К-31 бібліотекар училища Алла Вихрістенко напередодні Шевченківських днів (9-10 березня). Серце читця було напрочуд чутливим до краси. А жінку Кобзар вважав «самым блестящим перлом в венце розданий». Тому й не дивно, що поет захоплювався жінками, вони хвилювали його уяву, викликали любов і замилування. Хто ж ці жінки? Подруга дитячих літ Оксана Коваленко, полька Гусинська, красуня – натурниця, Ганна Закревська, княжна Варвара Рєпніна, Агата Кускова, кріпачка-сирота Ликера.

Учні познайомились з ліричними віршами поета, адресованими конкретним жінкам, які залишили помітний слід у серці генія, пізнали найсокровенніші глибини душі поета.

Увазі присутніх була представлена книжкова виставка «Великий Кобазр».


 

 
Година бібліотекаря «Співачка досвітніх вогнів»

147 років тому на небі нашої поезії спалахнула зірка з доти нікому не відомим найменням – Лес Українка. Спалахнула крізь зловісне хмаровиння самодержавних указів і циркулярів, які забороняли мову одного з найбільших слов’янських народів. У ту пору прибрати собі ім’я Українки значило кинути виклик можновладцям, обставинам, долі…

«Співачка досвітніх вогнів», під такою назвою в групі учнів П-1 Володимир-Волинського ВПУ пройшла година бібліотекаря, яку провела Вихрістенко А.М.. Учні мали змогу також познайомитись з матеріалами книжкової виставки «Без надії сподіваюсь».

 
Єдина з тисяч

21 лютого вся світова спільнота відзначила Міжнародний день рідної мови. Саме рідній мові був приурочений цикл бібліотечних уроків «Єдина з тисяч», які провела для груп учнів П-1 та Т-11 Володимир-Волинського ВПУ бібліотекар училища А.Вихрістенко. Присутні прослухали розповідь про історію цього свята, метою якого є привернення уваги світової громадськості до збереження і розвитку лінгвістичного розмаїття світу, а також зміцнення ролі рідної мови, як важливого чинника культурної самобутності, запоруки цілісності і могутності держави та згуртованості суспільства. Учні мали змогу познайомитися з книжковою виставкою, на якій представлені книги, матеріали періодичної преси, присвячені Міжнародному дню рідної мови.

 
«Мова – життя духовного основа»

9 листопада  - день української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят, яке ми щорічно відзначаємо, починаючи з 1997 року, в День вшанування пам’яті Преподобного Нестора літописця.

«Мова – життя духовного основа», під такою назвою в актовій залі Володимир-Волинського ВПУ пройшов бібліотечний урок для учнів груп І-го курсу, що його провела бібліотекар училища А.М.Вихрістенко.

На уроці учні дізнались багато цікавого про тернистий шлях боротьби української мови за незалежність, про правову основу мовного законодавства України та про мовні обов’язки громадян України.

Присутні на уроці мали змогу переглядати книжкову виставку «О мово моя! Душа голосна України», відеоматеріали та продемонстрували свої знання з української мови в усній вікторині.

 

 


На даний момент 109 гостей на сайті