Новини бібліотеки

Витяг з протоколу педагогічної ради працівників Володимир-Волинського ВПУ від 18.03.2019р. про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти поданих на конкурсний відбір- завантажити


 
Дзвінка струна Лесиного слова

У лютому український народ і вся світова спільнота відзначає 148 років від дня народження Лесі Українки. Велика українська поетеса, видатний мислитель і критик, талановитий прозаїк і перекладач, вона все своє життя присвятила боротьбі за соціальне і національне визволення українського народу. Всебічно обдарована, з тонким розумінням музики і живопису, людина філософського складу мислення, найосвіченіша жінка свого часу, Леся Українка сказала своє слово в різних жанрах, висловила вагомі судження з різних питань філософії, історії, політики, критики, естетики, літератури, мистецтва. Літературна подвижницька діяльність геніальної української поетеси відома всьому світові. Вона близька, зрозуміла і сучасна для нащадків і особливо молоді. 26 лютого в групі К-31 відбулась виховна година присвячена славній дочці українського народу. Бібліотекар училища Алла Вихрістенко познайомила присутніх з життям та творчим спадком Лесі Українки. Учні також мали змогу переглянути матеріали книжкової виставки''Без надії сподіватись... ''


 
''Було їх триста''

''Було їх триста'' 29 січня 1918 відбувся бій під Крутами.300молодих молодих та сильних духом юнаків ішли на смерть за правду, за волю, за незалежність своєї Вітчизни. Цього року - 101 річниця пам' яті героїв Крут. Напередодні цієї знаменної дати в групі учнів К-31відбулась виховна година '' Було їх триста'', яку провели класний керівник Юзкевич Л. А. та бібліотекар Вихрістенко А. Під час заходу присутні мали змогу ознайомитись з матеріалами книжкової виставки.


 
Виховна година "Минуле стукає в наші серця"

22 листопада в групі Т-21 була проведена виховна година "Минуле стукає в наші серця" бібліотекарем училища А.М.Вихрістенко. Алла Миколаївна ознайомила учнів з історичними передумовами виникнення голодомору, з політикою більшовиків проти українського селянства, адже штучний голод 1932-1933 років є найстрашнішим злочином сталінського тоталітарного режиму, геноцид українського народу. Присутні мали змогу познайомитися з книжкової виставкою "Голодомор 1932-1933 років- геноцид українського народу. Наприкінці заходу учні запалили свічку.

 

 
Толерантність у собі й до себе!

16 листопада 1995 року держави- члени ЮНЕСКО,ухвалили ''Декларацію принципів толерантності ''. 20 листопада в групі К-31 Володимир-Волинського ВПУ відбувся виховний захід у формі дискусії. Бібліотекар училища А.М.Вихристенко ознайомила учнів з поняттям ''Долоньки її, ''толерантна людина її, а також з розвитком ідей толерантності в історичному контексті.Учні групи прийняли активну участь в обговоренні статей''Декларації принципів толерантності '', за допомогою квітки ''Толерантності'' висловлювали своє бачення слів синонімів цього поняття.Проведений захід сприятиме формуванню в учнів ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3
На даний момент 17 гостей на сайті