Новини бібліотеки
День української писемності та мови

День української писемності та мови, що відзначається на державному рівні, став традиційним всенародним святом, яке гуртує всіх українців на шляху відродження духовних цінностей, розвитку культури і мови нашого народу.
В бібліотеці Володимир-Волинського ВПУ була проведена інформаційно - просвітницька година для учнів групи Б-31 "Мова - талісман людини та нації". Переглянули матеріали книжкової виставки "Мова - ДНК нації".
Підготували та провели захід бібліотекар училища Вихрістенко А.М., керівники групи Літвін О.А., Архимович Л.П.

 
"Герої Крут:ніхто незабутий".

29 січня для українців є синонімом нерівного бою між трьома сотнями студентів-курсантів,гімназистів і 30- тисячною армією,що здійснювала наступ на Українську Народну Республіку. В цьому році минуло 102 роки із часу героїчної битви під Крутами,що стала символом жертовності ,на якому виховуються покоління молоді.
З нагоди цієї дати для групи учнів Т-21 був проведений урок мужності"Герої Крут: ніхто незабутий', який підготувала бібліотекар училища Алла Вихристенко. Присутні мали змогу також переглянути матеріали виставки "Подвиг в ім'я Батьківщини"

 

 
"Дім мудрості, аптека для душі"

"Дім мудрості,аптека для душі"
(До Всеукраїнського дня бібліотек)
1 жовтня в актовій залі Володимир-Волинського ВПУ для учнів першого курсу був проведений бібліотечний урок,який провела бібліотекар училища Алла Вихристенко
Присутні здійснили віртуальну подорож бібліотеками давнини,що є перлинами давнього світу,а також познайомилися з найкращими бібліотеками сучасності в різних куточках нашої планети.

 

 

Витяг з протоколу педагогічної ради працівників Володимир-Волинського ВПУ від 18.03.2019р. про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти поданих на конкурсний відбір- завантажити


 
Дзвінка струна Лесиного слова

У лютому український народ і вся світова спільнота відзначає 148 років від дня народження Лесі Українки. Велика українська поетеса, видатний мислитель і критик, талановитий прозаїк і перекладач, вона все своє життя присвятила боротьбі за соціальне і національне визволення українського народу. Всебічно обдарована, з тонким розумінням музики і живопису, людина філософського складу мислення, найосвіченіша жінка свого часу, Леся Українка сказала своє слово в різних жанрах, висловила вагомі судження з різних питань філософії, історії, політики, критики, естетики, літератури, мистецтва. Літературна подвижницька діяльність геніальної української поетеси відома всьому світові. Вона близька, зрозуміла і сучасна для нащадків і особливо молоді. 26 лютого в групі К-31 відбулась виховна година присвячена славній дочці українського народу. Бібліотекар училища Алла Вихрістенко познайомила присутніх з життям та творчим спадком Лесі Українки. Учні також мали змогу переглянути матеріали книжкової виставки''Без надії сподіватись... ''


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3
На даний момент 15 гостей на сайті