Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Результативність роботи педагогічного колективу Володимир-Волинського ВПУ протягом 2017-2018 н.р.

ü Конкурс юних читців «Посміхнімось щиро Вишні»: Кириченко Валерія, Мигляс Артем, Чуйко Андрій (Е-21), Олійник Марія (МСК-1) показали мініатюру «Ярмарок» за одноіменною гуморескою Остапа Вишні і зайняли 1 місце серед професійно-технічних закладів області.

ü Благодійний проект «Віддай людині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом». Зібрано кошти для створення меморіалу на честь загиблих в АТО випускників училища.

ü Обласний конкурс на кращу  методичну модель професійного зростання педагогів професійно-технічного навчального закладу – диплом ІІ ступеня-методист Калитюк С.В.

ü ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів в професійної освіти з професії «Продавець продовольчих товарів». Переможцем конкурсу стала учениця групи П – 1 Володимир – Волинського ВПУ  Дубась Юлія.

ü Обласний конкурс на кращого знавця з предмета «Креслення». В номінації «Технічне креслення» з професій с/г напрямку Сакура Олександр здобув І місце.

ü Золота медаль - IХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018». Номінація: «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти. Тема: Дуальна система професійного навчання у Володимир-Волинському ВПУ як  основа підготовки конкурентоспроможного робітника для сучасного ринку праці (з досвіду підготовки за професією оператор на автоматичних та напівавтоматичних лініях у деревообробленні).

ü Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»:

-         дев'ять дипломів І ступеня;

-         два дипломи ІІ ступеня.

ü Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»:

-         два дипломи І ступеня;

-         два дипломи ІІІ ступеня.

ü  Обласна євроолімпіада «Європейський союз і Україна» - диплом ІІІ ступеня.

ü  Рейтингове оцінювання діяльності учнівського самоврядування закладів ПТО області - диплом І ступеня.

ü  Відзнаки Ради Лідерів:

- Юлії Дубась, переможцю номінації «Краща в освоєнні робітничої професії - 2018»;

- Євроклубу «Модерн», переможцю номінацій «Кращі в створенні інформаційної сторінки «Цікаві факти про Європейський Союз», «Кращі в представленні інформаційної продукції про звичаї та традиції країн Європейського Союзу»;

- Учнівському парламенту «ПРОФІ», переможцю номінацій «Лідери добрих справ», «Кращі у виявленні ідей та ініціатив»;

- кращі у проведенні заходів до Дня вишиванки – 2018 у номінаціях «За ініціативу та ідею проведення челенджу «Пісня у вишиванці», «Переможець у представленні кращих фотомиттєвостей», «Переможець креативного представлення миттєвостей», «Переможець масової участі учнів, педагогів, батьків».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 81 гостей на сайті