Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Результативність роботи педагогічного колективу Володимир-Волинського ВПУ протягом 2018-2019 н.р.

- Благодійний проект «Віддай людині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом». Виготовлено та встановлено меморіальну дошку на честь героїв АТО-випускників училища.

-  Відкрито навчально-практичний центр для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Електрозварник ручного зварювання» у рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні».

- Учасники обласного конкурсу «Кращий електрозварник Dnipro-М».

-  У обласному конкурсі «Творчі знахідки педагогів закладів П(ПТ)О» здобули ІІ місце (18 дидактичних та електронних збірників).

-  У  ІХ  Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка учениця Ольга Оніщук отримала найвищу відзнаку – диплом І ступеня.

-  У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» учень училища Петро Пех зайняв ІІ місце.

-  Обласний конкурс на кращий навчальний проект з використанням ІКТ з предмета "Інформаційні технології" для закладів професійно= (професійно-технічної) освіти - ІІІ місце - навчальний проект «Застосування ІКТ в галузі», Мацюк О.С.

-         Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»:

  • сім дипломів І ступеня;
  • шість дипломів ІІ ступеня;
  • два дипломи ІІІ ступеня.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 32 гостей на сайті