Корисні посилання







Вхід на сайт



Забули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Наші здобутки
Наші здобутки - 2008 р.

1.    Конкурс «Студент 2008» - 1-е місце
2.    Огляд-конкурс художньої самодіяльності – 1-е місце
3.    Всеукраїнський конкурс «Кращий з професії» (серед учнів електромонтерів) – учень Витинюк Олександр зайняв 5-е місце і нагороджений стипендією президента України
4.    Олімпіада спецдисциплін з професії «електромонтер» - 2-е місце
5.    Конкурс «Кращий з професії» серед учнів механізаторів – 2-е місце (Петрович Юрій)
6.    Конкурс «Кращий з професії кравець» серед майстрів виробничого навчання – 2-е місце (Бачинська Н.А.)
7.    Обласний-огляд конкурс навчальних кабінетів:
-    кабінет математики – 2-е місце (зав. Зінчук Н.П.)
-    кабінет зарубіжної літератури – 2-е місце (зав. Юхименко Т.М.)
8.    Збірна команда волейболістів – 3-місце
9.   Збірна команда легкоатлетів – 1-е місце
10.  Конкурс «Срібні дзвіночки» - 1-е місце
11.  Конкурс читців до дня народження Лесі Українки – 3-е місце

 
Наші здобутки - 2007 р.

1. Третє місце на обласній виставці передових педагогічних ідей і технологій.
2. Третє командне місце в обласних олімпіадах з загальноосвітніх дисциплін.
3. Перше місце в спартакіаді «Здоров'я» з шашок і шахів.
4. Перше місце в міській спартакіаді допризовної та призовної  молоді.
5. Друге місце в обласному конкурсі драматичних колективів.
6. Третє місце в обласному огляді-конкурсі колективів художньої самодіяльності.
7. Перше місце в обласному конкурсі фольклорних колективів.
8. Третє місце в конкурсі малюнків на тему «Чорнобиль - чума ХХ століття».
9. Друге місце в обласному конкурсі «Кращий з професії серед учнів-електромонтерів»

 
Наші здобутки - 2006 р.

1. Перше місце в конкурсі «Училище року».
2. Подяка НМЦ ПТО за матеріали, представлені на виставку передових педагогічнихідей  і технологій.
3. Друге місце в конкурсі кабінетів іноземної мови.
4. Друге місце в конкурсі кабінетів спецтехнології швейного виробництва.
5. Третє місце в конкурсі кабінетів з предмета «Основи агрономічних знань».
6. Друге місце в огляді-конкурсі колективів художньої самодіяльності.
7. Друге місце в конкурсі імені Петра Яцика.
8. Друге місце на виставці технічної творчості.
9. Третє місце в обласному конкурсі «Срібні дзвіночки».
10. Друге місце в конкурсі читців за творчістю Лесі Українки.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2
На даний момент 33 гостей на сайті