Корисні посилання








Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

Вхід на сайт



Забули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ЦПО
 
Наші здобутки
Результативність роботи педагогічного колективу Володимир-Волинського ЦПО протягом 2020-2021 н.р.

 • ІІІ місце - ХХVІ обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» для закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 • ІІІ місце – обласний конкурс на кращу бізнес стартап-ідею (Сахарук Вікторія, керівник проєкту – Сидорчук Галина; Бізнес стартап-ідея «Бізнес-план візажиста-гримера»).

 • І місце – XV обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині. Фінал обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 • ІІ місце - обласна онлайн-вікторина «Невідома Україна».

 • Дипломи І та ІІ ступеня – обласна виставка – конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість-тобі, Україно!»

 • ІІІ місце – обласний конкурс «Фахівець психологічної служби в інформаційному просторі».

 • ІІІ місце – обласний конкурс на кращий дистанційний курс для ЗП(ПТ)О. (Номінація «Дистанційне вивчення предметів професійної підготовки», Харлампович Людмила)

 • ІІ місце - обласний конкурс «Створюємо інтерактивний простір безпеки». (Номінація «Вірші», Сахарук Дарина)


 
Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині 2020-2021 н.р.

Завершився ХV обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині, на березі озера Величі в с.Соловичі Турійської селищної ради.
Участь взяли понад 500 учасників.
Зокрема,в рамках фестивалю відбувся
Фінал обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
Отож в обласних змаганнях гри "Джура" учнівської молоді закладів професійної освіти, до яких долучені види спортивних ігор "Козацька наснага" призові місця здобули:
1 місце - рій "Огранець" Володимир-Волинський Центр професійної освіти
Вітаємо наших переможців!!!


 
Результативність роботи педагогічного колективу Володимир-Волинського ЦПО протягом 2019-2020 н.р.

- У І (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності Wоrldskills Ukraine-2019 з компетенції "Електромонтажні роботи"  здобув І місце  учень Хропот Микола, ІІ місце – учень Семенюк Віктор.

- У фінальному етапі X (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призеркою стала наша учениця Аліна Карпук, яка виборола III місце.

- У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» учень училища Петро Пех зайняв ІІ місце.

- У обласному конкурсі літературних творів серед викладачів словесності «Я душу одягну у вишиванку» - ІІІ місце здобула Юхименко Т.М.

- У підсумках за сторінкою  «Молодь ПТО Волині» лауреати «(Не)особливого навчального року: досягли, навчилися, здобули, задумалися.... року-2020» у номінаціях «Турбота та вклад в екологічну безпеку планети Земля»,  «Успішна реалізація проєкту «Країна мрій» для дітей, батьки яких полягли в боротьбі за Україну», «Благодійна допомога, прояв милосердя, вияв допомоги», «Створення відеослайдових презентацій на актуальні теми», «Пізнаємо Європу дистанційно», «Нескорена вишиванка, «Кращі в онлайн тестуванні «Проблеми екології, санітарії та гігієни взаємовідносин в умовах глобальних викликів», «Постійний дописувач, створення цікавих пізнавальних дописів, ведення сторінки «Молодь ПТО Волині» року 2020»- Зеленько М.О.

 
Результативність роботи педагогічного колективу Володимир-Волинського ВПУ протягом 2018-2019 н.р.

- Благодійний проект «Віддай людині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом». Виготовлено та встановлено меморіальну дошку на честь героїв АТО-випускників училища.

-  Відкрито навчально-практичний центр для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Електрозварник ручного зварювання» у рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні».

- Учасники обласного конкурсу «Кращий електрозварник Dnipro-М».

-  У обласному конкурсі «Творчі знахідки педагогів закладів П(ПТ)О» здобули ІІ місце (18 дидактичних та електронних збірників).

-  У  ІХ  Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка учениця Ольга Оніщук отримала найвищу відзнаку – диплом І ступеня.

-  У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» учень училища Петро Пех зайняв ІІ місце.

-  Обласний конкурс на кращий навчальний проект з використанням ІКТ з предмета "Інформаційні технології" для закладів професійно= (професійно-технічної) освіти - ІІІ місце - навчальний проект «Застосування ІКТ в галузі», Мацюк О.С.

-         Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»:

 • сім дипломів І ступеня;
 • шість дипломів ІІ ступеня;
 • два дипломи ІІІ ступеня.
 
Результативність роботи педагогічного колективу Володимир-Волинського ВПУ протягом 2017-2018 н.р.

ü Конкурс юних читців «Посміхнімось щиро Вишні»: Кириченко Валерія, Мигляс Артем, Чуйко Андрій (Е-21), Олійник Марія (МСК-1) показали мініатюру «Ярмарок» за одноіменною гуморескою Остапа Вишні і зайняли 1 місце серед професійно-технічних закладів області.

ü Благодійний проект «Віддай людині крихітку себе – за це душа наповнюється світлом». Зібрано кошти для створення меморіалу на честь загиблих в АТО випускників училища.

ü Обласний конкурс на кращу  методичну модель професійного зростання педагогів професійно-технічного навчального закладу – диплом ІІ ступеня-методист Калитюк С.В.

ü ІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів в професійної освіти з професії «Продавець продовольчих товарів». Переможцем конкурсу стала учениця групи П – 1 Володимир – Волинського ВПУ  Дубась Юлія.

ü Обласний конкурс на кращого знавця з предмета «Креслення». В номінації «Технічне креслення» з професій с/г напрямку Сакура Олександр здобув І місце.

ü Золота медаль - IХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018». Номінація: «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти. Тема: Дуальна система професійного навчання у Володимир-Волинському ВПУ як  основа підготовки конкурентоспроможного робітника для сучасного ринку праці (з досвіду підготовки за професією оператор на автоматичних та напівавтоматичних лініях у деревообробленні).

ü Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»:

-         дев'ять дипломів І ступеня;

-         два дипломи ІІ ступеня.

ü Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»:

-         два дипломи І ступеня;

-         два дипломи ІІІ ступеня.

ü  Обласна євроолімпіада «Європейський союз і Україна» - диплом ІІІ ступеня.

ü  Рейтингове оцінювання діяльності учнівського самоврядування закладів ПТО області - диплом І ступеня.

ü  Відзнаки Ради Лідерів:

- Юлії Дубась, переможцю номінації «Краща в освоєнні робітничої професії - 2018»;

- Євроклубу «Модерн», переможцю номінацій «Кращі в створенні інформаційної сторінки «Цікаві факти про Європейський Союз», «Кращі в представленні інформаційної продукції про звичаї та традиції країн Європейського Союзу»;

- Учнівському парламенту «ПРОФІ», переможцю номінацій «Лідери добрих справ», «Кращі у виявленні ідей та ініціатив»;

- кращі у проведенні заходів до Дня вишиванки – 2018 у номінаціях «За ініціативу та ідею проведення челенджу «Пісня у вишиванці», «Переможець у представленні кращих фотомиттєвостей», «Переможець креативного представлення миттєвостей», «Переможець масової участі учнів, педагогів, батьків».

 
Результативність роботи педагогічного колективу протягом 2016-2017 н. р.

-  І місце в міській спартакіаді допризовної молоді (серед юнаків 1999-2000 років народження). Змагалися збірні команд міських ЗОШ, педагогічний коледж, агротехнічний коледж, Володимир-Волинське ВПУ;

-  І місце у конкурсі на кращий відеоурок із предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання (майстер в/н Коба Н.П.);

-  ІІ місце у конкурсі на кращий кабінет з предмета «Правила дорожнього руху» з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів» (зав. каб. Коба С.Л.);

-  І місце з шашок у обласній спартакіаді «Здоров’я» з шахів та шашок серед працівників професійно-технічних навчальних закладів. Призерами загань стали Ткачук В.М. і Сачук В.М.

-  ІІІ місце в номінації «Етнографічні музеї»  у І турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів  музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (екскурсовод Каган Оксана, керівник Пашко В.С. ).

-  ІІ місце в ХХІV обласній Спартакіаді з шахів в м. Ковель. У змаганнях приймали участь 12 училищ області.

-  Переможці у конкурсі технологій національно-патріотичного виховання. Автори Богдан Н.В. та Пашко В.С.

-  обласний конкурс фотоописів на тему «Сімейні династії. Захисники Вітчизни у моїй родині».  Лауреатом конкурсу стала Анастасія Пшенко, учениця групи К-21, яка підготувавши фотоопис «Очевидець і воїн: від Майдану до АТО».

-  Бронзова медаль у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

-  ІІ місце в XXIV обласній спартакіаді з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ.

-  Відкрито Центр кар’єрного зростання «Профі» Володимир-Волинського ВПУ

-  ІІІ місце у обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії “Кравець» - майстер в/н Коба Н.П.

-  Лідери добрих справ у номінації «Зробимо довкілля нашого міста чистим»;

 • Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Дипломи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації:

-  І ступеня

«Електроіскровий верстат для пробивання отворів» (кер. гуртка Салабай В.С.);

«Текстильний будиночок» (кер. гуртка Крищук О.В.)

-  ІІ ступеня

«Підкатний домкрат» (кер. гуртка Нестерук В.В.);

«Шліфувально - свердлильний станок для виконання слюсарних робіт» (кер. гуртка Венгер В.В.);

«Макет індивідуального житлового будиночку» (кер. гуртка Богдан В.М.);

Панно Соняхи України» (кер. гуртка Крищук О.В.).

-  ІІІ ступеня

«Інфрачервоний паяльник» (кер. гуртка Козак З.П.);

«Собор Різдва Христового міста Володимира-Волинського» (кер. гуртка Хомич С.В.);

«Пасхальний кошичок» (кер. гуртка Крищук О.В.).

-  Подяка педагогічному та учнівському колективам за підготовку кваліфікованих робітників та активну участь в обласному святі професійно-технічної освіти;

-  Диплом ІІ ступеня за участь в  обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

 
Участь і результативність в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виставках 2015-2016 н.р.

-  на кращу методичну розробку уроку з предмета «Спеціальна технологія» (професія «Слюсар з ремонту автомобілів») І місце зайняв Нестерук В.В.;

-  у конкурсі «Викладач року ПТНЗ-2015» серед викладачів професійно-теоретичної підготовки, зокрема, предмет «Креслення» ІІ місце у Венгера В.В. ;

-  на кращий кабінет з предмета «Захист Вітчизни» - ІІІ місце ( зав.кабінетом Нестерук В.В.);

-  на краще КМЗ предметів з професії «Кравець», зокрема, з предмета «Технологія виготовлення одягу» - ІІ місце - Юскевич Л.А.

-  на краще КМЗ предметів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», зокрема, з предмета «Спеціальна технологія» - І місце - Романюк І.О.;

- VІІ Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - диплом за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання та виховання майбутніх робітників;

- диплом лауреата конкурсу ІІ ступеня у номінації «Вектори інноваційного розвитку системи професійно – технічної освіти»;

- - олімпіада з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С» - ІІІ місце;

- конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Кравець» - ІІ місце;

- ХХІІ спартакіада з легкої атлетики - І місце;

- обласний конкурс літературно-музичних, вокально-хореографічних композицій, малюнків, фотографій "Сонце України в наших руках", номінація "Літературно-музична композиція" - І місце;

- міський фестиваль студентського спорту - І місце з міні-футболу, ІІ місце з шахів і ІІІ місце з волейболу;

- ХХІІІ обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ  з шахів - ІІ місце;

- обласний конкурс української патріотичної пісні"Срібні дзвіночки - гран-прі конкурсу;

- обласний турнір з шахів і шашок серед працівників професійно-технічної освіти та навчальних закладів І- ІІ рівня акредитації І місце з шахів та ІІІ місце з шашок.

- ІІ місце - обласний конкурс колядок та щедрівок "Ой радуйся, земле!";

- два І і ІІ місця – конкурс «Урок казки»;

- І, ІІ, ІІІ місця у номінаціях конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні»;

- І місце – конкурс читців творів Т.Г.Шевченка;

- І і ІІ місця у  номінаціях конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу»;

- І місце – конкурс театральних колективів.

 
Участь і результативність в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виставках 2014-2015н.р.

-          конкурс навчальних майстерень - І місце майстерня в/н з професії продавець продовольчих і непродовольчих товарів (зав. майст. Рижанова Н.А.);

-          конкурс навчальних майстерень - І місце електромонтажна майстерня (зав. майст. Штунь В.А.);

-          конкурс на кращий навчальний фільм – ІІ місце Марчук О.А.;

-          конкурс на краще програмно – педагогічне забезпечення – ІІ місце Сергеєва Т.В. та Шостакевич Н.Д.;

-            конкурс на кращу організацію роботи методичних комісій – ІІ місце методкомісія з професії кравець ( голова м/к Крищук О.В.);

-          Шоста  міжнародна  виставка «Сучасні заклади освіти – 2015» - бронзова медаль;

-          Диплом за роботу колективу над  темою «Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».

-          обласна  учнівська олімпіада з професійно-теоретичної підготовки з професії водій автотранспортних засобів (категорія С) - І місце.

-          ІІІ  місце в обласному конкурсі з професії тракторист-машиніст с/г виробництва та слюсар з ремонту автомобілів;

-           ІІІ місце у Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка;

-           два ІІІ місця у ІІІ етапі V Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

-          обласні змагання з шахів і шашок за програмою ХIX Спартакіади серед викладачів і працівників професійно - технічних навчальних закладів – І місце;

-          обласний конкурс української сучасної пісні “Срібні дзвіночки” серед закладів профтехосвіти - ІІ місце;

-          обласні змагання з шахів за програмою Спартакіади учнів професійно – технічних навчальних закладів у шаховому клубі «Біла тура» міста Луцька - ІІ місце;

-          ІІ обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», агітаційно-просвітницький гурт «ПРОФІ» – І місце;

-          I місце в обласному конкурсі драматичних колективів;

-          Викладач року ПТНЗ в номінації «Світова література» - І місце;

-          «Класний керівник року ПТНЗ» - ІІ місце;

-          ІІ місце в обласній виставці дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»,  диплом І ступеня;

-          І місце - конкурс творчості колективів художньої самодіяльності;

-          ІІ місце - конкурс «Училище року»;

-          ІІІ місце – виставка – ярмарок;

-          олімпіада з професії «Кравець» - ІІ місце;

-          диплом ІІ ступеня всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнів за роботу «Україна вишивана»;

-          І місце – конкурс танцювальних колективів «У вихорі танцю»;

-          І місце – конкурс читців творів Лесі Українки;

-          два  ІІ і ІІІ місця – різні номінації конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття»;

-          ІІІ місце – конкурс сторінок Євроклубів на сайті училища;

-          Лауреат обласного конкурсу «Викладач року» в номінації «Художня культура»;

-          І місце – вихователь року ПТНЗ.

 

 
Участь і результативність в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виставках, оголошених додатково за 2013 рік
 1. 2-е місце в обласному конкурсі « Творчі сходинки педагогів Волині».
 2. 2-е місце кабінету «Охорона праці» в обласному конкурсі кабінетів з охорони праці.
 3. 2-е місце кабінету англійської мови в обласному конкурсі
 4. 2-е місце кабінету «Технологія виготовлення одягу» в обласному конкурсі.
 5. 3-е місце в I етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері ПТО.
 6. 2-е місце - конкурс «Срібні дзвіночки»
 7. Конкурс «Учень ПТНЗ – 2013» в номінаціях:
  «Спортсмен року» - 1-е місце;
  «Художник» - 1-е місце;
  «Вокаліст» - 1-е місце.
 8. 2-е, 3-е місце - конкурс ім.. Петра Яцика.
 9. Мовно-літературний конкурс ім.. Т. Шевченка -  два других місця.
 10. Конкурс читців «Усміхнімось щиро Вишні» 2-е місце, номінація «Веселий пензлик» 2-е місце.
 11. 1-е місце - огляд колективів худ.самодіяльності.
 12. 1-е місце  - обласний фестиваль «Вивчаємо Європу», номінація «Столиці країн Євросоюзу».
 13. II-е місце у Всеукраїнському конкурсі журналу «Профтехоосвіта» на кращій сценарій свята першого дзвоника.
 14. ІІІ-е місце у конкурсі від журналу "Профтехосвіта" на кращі методичні розробки уроків, сценаріїв виховних і озаурочних заходів, присвячених Дню професії
 15. 2-е місце - конкурс навчальних проектів за програмою «Intel», номінація загальноосвітня підготовка.
 16. 1-е  місце - обласні  змагання серед ПТНЗ з баскетболу (юнаки).
 17. 1-е місце - обласні змагання серед ПТНЗ з шахів (юнаки).


 
Конкурс агітаційно-просвітницьких гуртів

Святом молодості та краси можна назвати конкурс агітаційно-просвітницьких гуртків закладів «За здоровий спосіб життя», який відбувся 3 квітня на базі Колківського ВПУ. Наш агітаційно-просвітницький гурт «Профі» виборов друге місце. Вітаємо «Профі» у складі Димарчук Маргарита (П-1), Литвинчук Тетяна (П-1), Вавринюк Дмитро (Е-11), Крохмаль Яна (ОК-11), Гус Роман (Е-21), Войтович Вадим (С-21).

alt alt

alt alt

 

 
Підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!"

За підсумками Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно» та на підставі журі нагороджені дипломами відповідних студентів Українського державного центру позашкільної освіти:

Дипломом І ступеня:

 1. Бондар Олександр, вихованець гуртка «Юний механізатор»;
 2. Менкунець Микола, вихованець гуртка «Юний механізатор»;
 3. Чубань Руслана, вихованка гуртка «Продавець-професіонал»;
 4. Шевчук Оксана, вихованка гуртка «Продавець-професіонал»;
 5. Татаровська Аліна, вихованка гуртка «Продавець-професіонал»;
 6. Сапеляк Олександр, вихованець гуртка «Електрогазозварник»;
 7. Ящук Віталій, вихованець гуртка «Електрогазозварник».

Дипломом ІІ ступеня:

 1. Пикалюк Дитро, вихованець гуртка «Електрик»;
 2. Ворошик Євген, вихованець гуртка «Електрик».

    alt alt

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
На даний момент 36 гостей на сайті