Корисні посилання







Вхід на сайт



Забули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Наші здобутки
Результативність роботи педагогічного колективу протягом 2016-2017 н. р.

-  І місце в міській спартакіаді допризовної молоді (серед юнаків 1999-2000 років народження). Змагалися збірні команд міських ЗОШ, педагогічний коледж, агротехнічний коледж, Володимир-Волинське ВПУ;

-  І місце у конкурсі на кращий відеоурок із предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання (майстер в/н Коба Н.П.);

-  ІІ місце у конкурсі на кращий кабінет з предмета «Правила дорожнього руху» з професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Водій автотранспортних засобів» (зав. каб. Коба С.Л.);

-  І місце з шашок у обласній спартакіаді «Здоров’я» з шахів та шашок серед працівників професійно-технічних навчальних закладів. Призерами загань стали Ткачук В.М. і Сачук В.М.

-  ІІІ місце в номінації «Етнографічні музеї»  у І турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів  музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (екскурсовод Каган Оксана, керівник Пашко В.С. ).

-  ІІ місце в ХХІV обласній Спартакіаді з шахів в м. Ковель. У змаганнях приймали участь 12 училищ області.

-  Переможці у конкурсі технологій національно-патріотичного виховання. Автори Богдан Н.В. та Пашко В.С.

-  обласний конкурс фотоописів на тему «Сімейні династії. Захисники Вітчизни у моїй родині».  Лауреатом конкурсу стала Анастасія Пшенко, учениця групи К-21, яка підготувавши фотоопис «Очевидець і воїн: від Майдану до АТО».

-  Бронзова медаль у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

-  ІІ місце в XXIV обласній спартакіаді з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ.

-  Відкрито Центр кар’єрного зростання «Профі» Володимир-Волинського ВПУ

-  ІІІ місце у обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії “Кравець» - майстер в/н Коба Н.П.

-  Лідери добрих справ у номінації «Зробимо довкілля нашого міста чистим»;

  • Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Дипломи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації:

-  І ступеня

«Електроіскровий верстат для пробивання отворів» (кер. гуртка Салабай В.С.);

«Текстильний будиночок» (кер. гуртка Крищук О.В.)

-  ІІ ступеня

«Підкатний домкрат» (кер. гуртка Нестерук В.В.);

«Шліфувально - свердлильний станок для виконання слюсарних робіт» (кер. гуртка Венгер В.В.);

«Макет індивідуального житлового будиночку» (кер. гуртка Богдан В.М.);

Панно Соняхи України» (кер. гуртка Крищук О.В.).

-  ІІІ ступеня

«Інфрачервоний паяльник» (кер. гуртка Козак З.П.);

«Собор Різдва Христового міста Володимира-Волинського» (кер. гуртка Хомич С.В.);

«Пасхальний кошичок» (кер. гуртка Крищук О.В.).

-  Подяка педагогічному та учнівському колективам за підготовку кваліфікованих робітників та активну участь в обласному святі професійно-технічної освіти;

-  Диплом ІІ ступеня за участь в  обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

 
Участь і результативність в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виставках 2015-2016 н.р.

-  на кращу методичну розробку уроку з предмета «Спеціальна технологія» (професія «Слюсар з ремонту автомобілів») І місце зайняв Нестерук В.В.;

-  у конкурсі «Викладач року ПТНЗ-2015» серед викладачів професійно-теоретичної підготовки, зокрема, предмет «Креслення» ІІ місце у Венгера В.В. ;

-  на кращий кабінет з предмета «Захист Вітчизни» - ІІІ місце ( зав.кабінетом Нестерук В.В.);

-  на краще КМЗ предметів з професії «Кравець», зокрема, з предмета «Технологія виготовлення одягу» - ІІ місце - Юскевич Л.А.

-  на краще КМЗ предметів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», зокрема, з предмета «Спеціальна технологія» - І місце - Романюк І.О.;

- VІІ Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - диплом за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання та виховання майбутніх робітників;

- диплом лауреата конкурсу ІІ ступеня у номінації «Вектори інноваційного розвитку системи професійно – технічної освіти»;

- - олімпіада з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С» - ІІІ місце;

- конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Кравець» - ІІ місце;

- ХХІІ спартакіада з легкої атлетики - І місце;

- обласний конкурс літературно-музичних, вокально-хореографічних композицій, малюнків, фотографій "Сонце України в наших руках", номінація "Літературно-музична композиція" - І місце;

- міський фестиваль студентського спорту - І місце з міні-футболу, ІІ місце з шахів і ІІІ місце з волейболу;

- ХХІІІ обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ  з шахів - ІІ місце;

- обласний конкурс української патріотичної пісні"Срібні дзвіночки - гран-прі конкурсу;

- обласний турнір з шахів і шашок серед працівників професійно-технічної освіти та навчальних закладів І- ІІ рівня акредитації І місце з шахів та ІІІ місце з шашок.

- ІІ місце - обласний конкурс колядок та щедрівок "Ой радуйся, земле!";

- два І і ІІ місця – конкурс «Урок казки»;

- І, ІІ, ІІІ місця у номінаціях конкурсу «Посміхнімось щиро Вишні»;

- І місце – конкурс читців творів Т.Г.Шевченка;

- І і ІІ місця у  номінаціях конкурсу «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу»;

- І місце – конкурс театральних колективів.

 
Участь і результативність в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виставках 2014-2015н.р.

-          конкурс навчальних майстерень - І місце майстерня в/н з професії продавець продовольчих і непродовольчих товарів (зав. майст. Рижанова Н.А.);

-          конкурс навчальних майстерень - І місце електромонтажна майстерня (зав. майст. Штунь В.А.);

-          конкурс на кращий навчальний фільм – ІІ місце Марчук О.А.;

-          конкурс на краще програмно – педагогічне забезпечення – ІІ місце Сергеєва Т.В. та Шостакевич Н.Д.;

-            конкурс на кращу організацію роботи методичних комісій – ІІ місце методкомісія з професії кравець ( голова м/к Крищук О.В.);

-          Шоста  міжнародна  виставка «Сучасні заклади освіти – 2015» - бронзова медаль;

-          Диплом за роботу колективу над  темою «Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».

-          обласна  учнівська олімпіада з професійно-теоретичної підготовки з професії водій автотранспортних засобів (категорія С) - І місце.

-          ІІІ  місце в обласному конкурсі з професії тракторист-машиніст с/г виробництва та слюсар з ремонту автомобілів;

-           ІІІ місце у Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка;

-           два ІІІ місця у ІІІ етапі V Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

-          обласні змагання з шахів і шашок за програмою ХIX Спартакіади серед викладачів і працівників професійно - технічних навчальних закладів – І місце;

-          обласний конкурс української сучасної пісні “Срібні дзвіночки” серед закладів профтехосвіти - ІІ місце;

-          обласні змагання з шахів за програмою Спартакіади учнів професійно – технічних навчальних закладів у шаховому клубі «Біла тура» міста Луцька - ІІ місце;

-          ІІ обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», агітаційно-просвітницький гурт «ПРОФІ» – І місце;

-          I місце в обласному конкурсі драматичних колективів;

-          Викладач року ПТНЗ в номінації «Світова література» - І місце;

-          «Класний керівник року ПТНЗ» - ІІ місце;

-          ІІ місце в обласній виставці дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині»,  диплом І ступеня;

-          І місце - конкурс творчості колективів художньої самодіяльності;

-          ІІ місце - конкурс «Училище року»;

-          ІІІ місце – виставка – ярмарок;

-          олімпіада з професії «Кравець» - ІІ місце;

-          диплом ІІ ступеня всеукраїнської виставки-конкурсу технічної творчості учнів за роботу «Україна вишивана»;

-          І місце – конкурс танцювальних колективів «У вихорі танцю»;

-          І місце – конкурс читців творів Лесі Українки;

-          два  ІІ і ІІІ місця – різні номінації конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття»;

-          ІІІ місце – конкурс сторінок Євроклубів на сайті училища;

-          Лауреат обласного конкурсу «Викладач року» в номінації «Художня культура»;

-          І місце – вихователь року ПТНЗ.

 

 
Участь і результативність в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виставках, оголошених додатково за 2013 рік
  1. 2-е місце в обласному конкурсі « Творчі сходинки педагогів Волині».
  2. 2-е місце кабінету «Охорона праці» в обласному конкурсі кабінетів з охорони праці.
  3. 2-е місце кабінету англійської мови в обласному конкурсі
  4. 2-е місце кабінету «Технологія виготовлення одягу» в обласному конкурсі.
  5. 3-е місце в I етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері ПТО.
  6. 2-е місце - конкурс «Срібні дзвіночки»
  7. Конкурс «Учень ПТНЗ – 2013» в номінаціях:
    «Спортсмен року» - 1-е місце;
    «Художник» - 1-е місце;
    «Вокаліст» - 1-е місце.
  8. 2-е, 3-е місце - конкурс ім.. Петра Яцика.
  9. Мовно-літературний конкурс ім.. Т. Шевченка -  два других місця.
  10. Конкурс читців «Усміхнімось щиро Вишні» 2-е місце, номінація «Веселий пензлик» 2-е місце.
  11. 1-е місце - огляд колективів худ.самодіяльності.
  12. 1-е місце  - обласний фестиваль «Вивчаємо Європу», номінація «Столиці країн Євросоюзу».
  13. II-е місце у Всеукраїнському конкурсі журналу «Профтехоосвіта» на кращій сценарій свята першого дзвоника.
  14. ІІІ-е місце у конкурсі від журналу "Профтехосвіта" на кращі методичні розробки уроків, сценаріїв виховних і озаурочних заходів, присвячених Дню професії
  15. 2-е місце - конкурс навчальних проектів за програмою «Intel», номінація загальноосвітня підготовка.
  16. 1-е  місце - обласні  змагання серед ПТНЗ з баскетболу (юнаки).
  17. 1-е місце - обласні змагання серед ПТНЗ з шахів (юнаки).


 
Конкурс агітаційно-просвітницьких гуртів

Святом молодості та краси можна назвати конкурс агітаційно-просвітницьких гуртків закладів «За здоровий спосіб життя», який відбувся 3 квітня на базі Колківського ВПУ. Наш агітаційно-просвітницький гурт «Профі» виборов друге місце. Вітаємо «Профі» у складі Димарчук Маргарита (П-1), Литвинчук Тетяна (П-1), Вавринюк Дмитро (Е-11), Крохмаль Яна (ОК-11), Гус Роман (Е-21), Войтович Вадим (С-21).

alt alt

alt alt

 

 
Підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!"

За підсумками Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно» та на підставі журі нагороджені дипломами відповідних студентів Українського державного центру позашкільної освіти:

Дипломом І ступеня:

  1. Бондар Олександр, вихованець гуртка «Юний механізатор»;
  2. Менкунець Микола, вихованець гуртка «Юний механізатор»;
  3. Чубань Руслана, вихованка гуртка «Продавець-професіонал»;
  4. Шевчук Оксана, вихованка гуртка «Продавець-професіонал»;
  5. Татаровська Аліна, вихованка гуртка «Продавець-професіонал»;
  6. Сапеляк Олександр, вихованець гуртка «Електрогазозварник»;
  7. Ящук Віталій, вихованець гуртка «Електрогазозварник».

Дипломом ІІ ступеня:

  1. Пикалюк Дитро, вихованець гуртка «Електрик»;
  2. Ворошик Євген, вихованець гуртка «Електрик».

    alt alt

 
Участь і результативність в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, виставках, оголошених додатково

1.    2-е місце – конкурс навчальних проектів за програмою «Intel. Навчання для майбутнього» серед ПТНЗ області у номінації «Успішний навчальний проект із загальноосвітньої підготовки» (З.П.Козак)
2.    2-е місце – виставка дидактичних і методичних досягнень «Творчі сходинки педагогів Волині».
3.    1-е місце в обласному конкурсі методичних кабінетів.
4.    1-е місце в обласному конкурсі на краще комплексно-методичне забезпечення предметів професійно-теоретичної підготовки сфери торгівлі.
5.    2-е місце – конкурс навчальних проектів «Майбутнє Волині».
6.    Конкурс кабінетів історії - диплом у номінації «За активне впровадження інноваційних технологій».
7.    3-є місце – конкурс ім.. Петра Яцика.
8.    2, 3 місця в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.. Тараса Шевченка.
9.    3 призові місця в конкурсі плакатів ГО «Волинські перспективи» («Ні! – насильству»)
10.    Конкурс «Посміхнімось щиро Вишні» -
2-е місце в номінації «Веселий пензлик»,
3-є місце в номінації «Веселі усмішки».
11.    Конкурс «Учень року» -
1-е місце в номінації «Професіонал року»,
1-е місце в номінації «Журналіст».
12.    Конкурс «Кращий студент Волині» - 3-є місце в номінації «Журналіст».
13.    1-е місце в конкурсі агітбригад «Робітник – це звучить гордо».
14.    Зимова школа лідерів – 1-е місце в дебатах.
15.    2-е місце в обласному конкурсі на кращий Інтернет-сайт ПТНЗ.
16.    2-е місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії слюсар з ремонту с/г машин.
17.    3-є місце в обласних змаганнях з міні-футболу.
18.    1-е місце в міському конкурсі допризовної молоді (м. Володимир-Волинський).
19.    3-є місце в обласних змаганнях в настільного тенісу.
20.    Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів з професії:
Штукатур – 1-е місце
Електрогазозварник – 1-е місце.

 
Результативність методичної роботи з педагогічними кадрами 2010 – 2011 н.р.

1.    Обласний конкурс на кращий Інтернет-сайт ПТНЗ – 2-е місце (Федорчук Ю.С.)
2.    Конкурс навчальних кабінетів фізики в ПТНЗ – 1-е місце (зав.         Козак З.П.)
3.    Виставка дидактичних і методичних досягнень «Творчі сходинки педагогів Волині» - 2-е місце.
4.    Конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професій:
•    кравець – 3-є місце (Литвинюк Л.П.)
•    слюсар з ремонту автомобіля – 1-е місце (Комзюк А.П.)
5.    Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів з професій:
•    штукатур – 3-є місце
•    електрогазозварник – 1-е місце
6.    Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів з професії слюсар з ремонту с/г машин – 2-е місце.
7.    Обласний конкурс на кращий учнівський зошит з  ЛПР:
•    1-е місце з предмета «Матеріалознавство» - Крищук О.В.;
•    2-е місце з предмета «Обладнання швейного виробництва» - Юскевич Л.А.;
•    2-е місце з предмета «Трактори» - Марчук О.А.
8.    Конкурс навчальних проектів за програмою Intel. «Навчання для майбутнього» серед ПТНЗ у номінації «Успішний навчальний проект із загальноосвітньої підготовки» - 2-е місце (Козак З.П.)

 
Наші здобутки - 2010 рік

1.    Участь і результативність в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, виставках.
1.    1-е місце – кабінет фізики в обласному конкурсі кабінетів фізики (завідувач Козак З.П.).
2.    3-є місце в номінації «За образність мислення» на ІV етапі 10-го Міжнародного конкурсу ім.. Петра Яцика (учениця Чапюк Ірина);
3.    3-є місце в конкурсі «Срібні дзвіночки»;
4.    3-є місце в конкурсі читців до дня народження Лесі Українки;
5.    2-е місце в конкурсі на кращу організацію учнівського самоврядування;
6.     1-е місце в конкурсі на кращу туристичну організацію;
7.    1-е місце в конкурсі «Творчі сходинки педагогів Волині»;
8.    1-е місце в обласному огляді-конкурсі лабораторій (лабораторія-майстерня «Експлуатація і ремонт електрообладнання і засобів автоматизації – завідувач О.В.Бічук);
9.    1-е місце в обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії слюсар з ремонту автомобілів – А.П.Комзюк;
10.     3-є місце в обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії кравець – Л.П.Литвинюк;
11.    2-е місце на олімпіаді спецдисциплін з теоретичної підготовки професії електромонтер;
12.    3-є місце в огляді-конкурсі колективів художньої самодіяльності;
13.    2-е місце на обласній спартакіаді з легкої атлетики;
14.    2-е місце на обласних змаганнях з міні-футболу (смт. Берестечко);
15.    1-е місце в обласних змаганнях з допризовної підготовки;
16.    2-е місце в обласних змаганнях з шахів серед педпрацівників;
17.    1-е місце в обласних змаганнях з шашок серед педпрацівників;
18.    В обласному конкурсі на кращий учнівський зошит з лабораторно-практичних робіт:
-    1-е місце з предмета «Матеріалознавство» (викладач            Крищук О.В.);
-    2-е місце з предмета «Обладнання» (викладач Юскевич Л.А.);
-    3-є місце з предмета «Трактори і автомобілі» (викладач Марчук О.А.).
19.    3-є місце у І етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу «Роль бібліотеки ПТНЗ у формуванні професійної компетентності робітничих кадрів»;
20.    Бібліотекар Володимир-Волинського ВПУ Вихрістенко А.М.  – переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу «Роль бібліотеки професійно-технічного навчального закладу у формуванні професійної компетентності робітничих кадрів».
21.    3-е місце в конкурсі «Училище року – 2010»

22. 1-е місце в конкурсі "Кращий з професії електрозварника - 2010" серед учнів

 
Наші здобутки - 2009 рік

1. Конкурс «Викладач професійно-технічного навчального закладу 2009» - 2-е місце викладач Коба С.Л.
2. Конкурс на кращу методично розробку з питань виховної роботи:
- в номінації психологічний аспект виховання – 2-е місце Зеленько М.О.
- в номінації управління виховним процесом – 3-е місце Юхименко Т.М.
3. Обласний огляд-конкурс навчальних кабінетів з професії деревообробник – 1-е місце (завідувач Дукельська С.М.) кабінет визнано зразковим
4. Звіт колективів художньої самодіяльності – 2-е місце
5. Конкурс на кращу організацію правовиховної роботи – 2-е місце
6. Конкурс психологічних кабінетів – 3-е місце
7. Конкурс «Студент 2009» - 2-е місце
8. Конкурс «Кращий з професії» серед майстрів виробничого навчання з професії «кравець» - 2-е місце (Бачинська Н.А.)

 
Наші здобутки - 2008 р.

1.    Конкурс «Студент 2008» - 1-е місце
2.    Огляд-конкурс художньої самодіяльності – 1-е місце
3.    Всеукраїнський конкурс «Кращий з професії» (серед учнів електромонтерів) – учень Витинюк Олександр зайняв 5-е місце і нагороджений стипендією президента України
4.    Олімпіада спецдисциплін з професії «електромонтер» - 2-е місце
5.    Конкурс «Кращий з професії» серед учнів механізаторів – 2-е місце (Петрович Юрій)
6.    Конкурс «Кращий з професії кравець» серед майстрів виробничого навчання – 2-е місце (Бачинська Н.А.)
7.    Обласний-огляд конкурс навчальних кабінетів:
-    кабінет математики – 2-е місце (зав. Зінчук Н.П.)
-    кабінет зарубіжної літератури – 2-е місце (зав. Юхименко Т.М.)
8.    Збірна команда волейболістів – 3-місце
9.   Збірна команда легкоатлетів – 1-е місце
10.  Конкурс «Срібні дзвіночки» - 1-е місце
11.  Конкурс читців до дня народження Лесі Українки – 3-е місце

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
На даний момент 26 гостей на сайті