Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Відкритий урок виробничого навчання (вступний інструктаж)

Комп’ютер та Інтернет безповоротно увійшли у життя наших дітей, тому ігнорувати ці інструменти в нашій роботі ми не маємо права.

Інноваційні підходи, що використовує майстер виробничого навчання з професії оператор комп'ютерного набору Сєргеєва Т.В., формують в учнів інтерес до виробничого навчання, дозволяють «йти в ногу» з часом.

Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є впровадження у навчально-виховний процес хмарних технологій. Проаналізувавши існуючі «хмарні» сервіси, Тетяна Володимирівна зробила висновок про те, що «хмарні технології» можна використовувати на будь-якому етапі проведення уроку. Різноманіття «хмарних» сервісів дозволяє зацікавити учнів, що покращує рівень засвоєння знань учнів.


На вступному інструктажі все відповідало вимогам сучасної методики: чітке повідомлення теми і мети уроку, перевірка теоретичних знань за допомогою інтернет-сервісу хмарного зберігання файлів з функціями файлообміну. Учні мали можливість скачати бланк оцінювання із хмарного середовища та протягом уроку, виконуючи різноманітні завдання, спостерігати за результативністю своїх досягнень. Виконання тестів оцінювалося автоматично. Майстер виробничого навчання використала різноманітні методи закріплення трудових прийомів: вправи «Зірка», «Алгоритм створення таблиці», «Алгоритм виконання обчислень у таблиці», перевірка правил безпеки праці.


У використанні нових технологій немає нічого страшного і непереборного, вони затребувані суспільством, знаходять відгук в учнів, формують когнітивні та інформаційні компетенції.

Вступний  інструктаж повністю досяг мети, це був урок-майстер-клас для усіх присутніх.

 

 
На даний момент 12 гостей на сайті