Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Сучасний урок з використанням інноваційних технологій

З 15 лютого 2016 року по 25 лютого 2016 року в училищі проходила декада проведення майстер-класів «Сучасний урок з використанням інноваційних технологій». У ній взяли участь 8 педагогів, які атестуються у 2015-2016 н.р. Підсумки декади були підведені 25 лютого. Найкращим визнано урок фізики (викладач Козак З.П.) та англійської мови (викладач Боярчук А.А.).

Урок фізики з теми «Рівняння стану ідеального газу» пройшов на високому науково-методичному рівні та був справжнім майстер-класом для присутніх колег. Слід підкреслити, що всі методи, які використовувала Зінаїда Петрівна на уроці, були ефективними: вміло і чітко поставлена мета, цікава мотивація навчальної діяльності, фізична мандрівка по етапах уроку, постійний зворотній зв’язок, використання мультимедійного пристрою – все це ефективно працювало на уроці і сприяло досягненню мети.


 

 

Урок англійської мови пройшов згідно методичної мети: Комплексно-методичне забезпечення інтеграції знань на уроках іноземної мови. Боярчук А.А. створила належне КМЗ предмета і активно використовує його на уроках. КМЗ предмета прекрасно працювало на активізацію навчальної діяльності учнів та забезпечило інтеграцію знань на уроці.

 

 
На даний момент 31 гостей на сайті