Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Репортаж з відкритого уроку товарознавства продовольчих товарів з теми «Безалкогольні і слабоалкогольні напої» 23.11.2015р. – Г.М. Сидорчук

Г.М. Сидорчук постійно вдосконалює педагогічну майстерність, шукає методи і прийоми роботи на уроці, які ефективно і результативно впливають на навчальну діяльність учнів – майбутніх продавців.

 

У цьому педагоги нашого училища переконалися, відвідавши відкритий урок товарознавства продовольчих товарів з методичною метою: «Підвищення пізнавального інтересу учнів на підгрунті сучасних освітніх технологій». Викладач зуміла успішно організувати пізнавальну діяльність учнів на всіх етапах уроку. Були чітко визначені очікувані результати уроку і ці результати досягнуті. Протягом усього уроку викладач використовувала його мультимедійну підтримку, що зробило засвоєння знань більш повним і свідомим. Інтерактивні вправи,  робота з підручником,  навчальний фільм, проблемні ситуації – все це у поєднанні із змістовним і доступним поясненням викладача сприяло розвиткові пізнавального інтересу учнів, зробило урок ефективним, а роботу учнів-активною.

Це був урок педагога-майстра своєї справи.

 
На даний момент 34 гостей на сайті