Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Репортаж з обласної секції іноземної мови

13.11.14р. відбулась обласна секція викладачів іноземної мови на базі Володимир–Волинського ВПУ, у якій взяли участь 18 педагогів професійно-технічних училищ області.

 

На початку засідання керівник секції Г.К. Садовська, викладач іноземної мови Колківського ВПУ, обговорила з усіма учасниками актуальні питання з теми: Формування умінь і навичок монологічного мовлення на уроках іноземної мови. Особлива увага зверталася на такі питання:

  • комунікативні функції спонтанного монологічного мовлення;
  • типи монологічних висловлювань;
  • використання лексично – граматичних засобів у стильових регістрах усного монологічного мовлення;
  • етапи формування монологічних вмінь.

Усі присутні взяли активну участь в обговоренні.

Наступним етапом засідання був урок англійської мови, проведений викладачем Володимир – Волинського ВПУ Киричуком В.С. згідно методичної мети секції.

 

На уроці викладач формував комунікативні навички учнів з теми  „ Моя майбутня професія ”, розвивав їхню пізнавальну активність, пам'ять, увагу, логічне мислення, стимулював до самостійного здобутку знань через використання інтерактивних форм і методів роботи.

Вдале проведення лексичної зарядки, виконання вправ на вживання лексики в усному мовленні (з використанням мультимедійного пристрою), міжпредметні зв’язки, зокрема з майбутньою професією – слюсар, сприяли прагненню учнів отримати нові знання і зацікавленість предметом.

Змістовною і захоплюючою була презентація «Моя майбутня професія», підготовлена учнями групи слюсарів, у вигляді екскурсії по навчальних кабінетах і лабораторіях, де проходять заняття для них. Після цього учні ставили запитання один одному за змістом презентації і давали на них відповідь.

 

Володимир Семенович використав різноманітні форми роботи на уроці: монологічне і діалогічне мовлення, мовні вирази, граматику, лексику, мовні зарядки професійного спрямування, рефлективну вправу (складання розповіді за картинками), що працювало на результативність уроку.

Учасники секції ознайомилися з комплексно-методичним забезпеченням з іноземної мови, навчально-матеріальною базою училища.

 
На даний момент 51 гостей на сайті