Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Репортаж з відкритого вступного інструктажу уроку виробничого навчання в професії оператор комп’ютерного набору

Ми живемо не в традиційному статичному суспільстві, а в мінливому настала пора вносити зміни і в процес навчання, переводячи його в режим активного, більше того, інтерактивного.
З цим завданням успішно справилася Т.В. Сергеєва, майстер виробничого навчання з професії оператор комп'ютерного набору, продемонструвавши можливість застосування активних та інтерактивних методів навчання на уроці.
Тема уроку: «Макетування місцевої газети»
На вступному інструктажі все відповідало вимогам сучасної методики: чітке оголошення теми, мети та очікуваних результатів уроку; перевірка теоретичних знань за допомогою експрес-опитування та електронних тестів, (їх результат: 8 учнів високий рівень, 3 учні - достатній рівень); показ трудових прийомів з використанням відео-фільмів; різноманітне закріплення трудових прийомів: вправи «Смайлики», «Алгоритм створення ланцюга блоків», «Алгоритм створення газети»; перевірка правил безпеки праці з використанням вправи «Ланцюжок зображень».
Вступний інструктаж повністю досяг мети, це був вступний інструктаж – майстер – класс для всіх присутніх майстрів виробничого навчання.
А.І. Люта, старший майстер Вол. Волинського ВПУ


 
На даний момент 68 гостей на сайті