Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Інтерактивний відкритий урок з елементами тренінгу

26 листопада 2019 року викладач фізики Зінаїда Козак провела відкритий урок з елементами тренінгу з теми «Математичний маятник. Період коливань математичного маятника». Зінаїда Петрівна ознайомила присутніх із новими підходами до організації роботи на уроці – використанням елементів тренінгової методики, що допоможе учителю зробити навчання цікавим, різноманітним, ефективним.

Викладач повідомила учням умови співпраці на уроці, разом склали правила, які є важливими для проведення тренінгу, запросила китайську делегацію, яка привітала присутніх, а знайомство провели, представившись китайською мовою. Вдало проведена психологічна мотивація сприяла подальшій роботі на уроці. Інтерактивна вправа «Атака на учня», проблемні питання, відеофільм «Маятник Фуко в Україні», опорний конспект, відеоролик «Захоплюючий ефект маятників», вправа «Мувінг», «Дерево знань», «Фідбек», «Калейдоскоп формул», притча зробили урок неординарним, ефективним та цікавим. Було цікаво, пізнавально та весело.

 

 

Присутні педагоги відмітили високий методичний рівень уроку, погодилися, що урок-тренінг - це  цікавий процес пізнання себе та інших, який сприяє ефективному опануванні знань, інструмент для формування умінь і навичок, а також форма розширення досвіду.  Зазначили, що позитивні можливості уроку-тренінгу (доброзичливе емоційне налаштування у групі, можливість учнів виражати свої почуття, зниження негативних емоційних станів та їх проявів), сприяє творчому самовираженню, розвитку уяви та практичних навичок вивчення предмета.

Високий темп уроку, раціональне використання кожної його хвилини, активна робота учнів сприяли досягненню мети. Цей урок майстер-клас свідчить про високий фаховий і методичний рівень Зінаїди Петрівни.

 
На даний момент 14 гостей на сайті