Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Репортажі з відкритих уроків
Експрес-інформація з відкритого уроку «Матеріалознавство».

 

23 квітня відбувся відкритий урок в групі Б-11, проведений викладачем Літвін Оленою Анатоліївною. Тема уроку: «Матеріали для опорядження поверхонь сухою штукатуркою». Урок пройшов у формі рольової гри. На цьому уроці викладач зуміла зробити учнів своїми партнерами, раціонально використала час, розвивала їхню професійну компетентність та вміння застосовувати здобуті знання у професійній діяльності. Учні злагоджено працювали у групах, беручи участь у різноманітних конкурсах. Урок викликав в учнів позитивний емоційний настрій та почуття задоволеності роботою на уроці.

 


 
Репортаж з відкритого уроку

27.02.2019 року пройшов відкритий урок викладача спецдисциплін Кащенюка Миколи Володимировича на тему «Монтаж електропроводки». Урок проходив цікаво, з використанням  інтерактивних технологій. Учні групи Е-11, в якій даний урок проводився, з цікавістю слухали новий матеріал, який викладач супроводжував відео презентацією; активно відповідали на запитання при закріпленні вивченого матеріалу (на проміжних закріпленнях пройденого матеріалу викладач використав методи: «Незакінчене речення», «Розшифруй зображення», «Виріши проблему», «Розв’яжи кросворд»); самі учні підготували різні завдання на випередження з супроводом відео презентаціями. На початку уроку викладач поставив проблемне питання і , на закінчення уроку,  учні змогли дати комплексну відповідь на поставлене питання. В кінці уроку викладач обґрунтував оцінювання роботи учнів  по кожній поставленій їм оцінці. Урок пройшов інтенсивно, цікаво, з використанням сучасних інтерактивних технологій і мета уроку була досягнута.

 


 
Репортаж з відкритого уроку виробничого навчання

27 лютого 2019р відбувся урок виробничого навчання, який провела майстер виробничого навчання Камінська Лілія Іванівна в групі К-31, на тему '' Обробка рукавів та вметування їх в пройму при виготовлені жіночого жакету''. На уроці учні подготували цікаву презентацію про історію розвитку рукава. Пояснення нової теми майстер озвучила за допомогою відеофільму та показу трудових прийомів. Під час вступного інструктажа учні показали хороші теоретичні знання.

 


 
Відкритий урок


21 грудня в групі Е-31 проводився відкритий урок математики з теми "Об'єми геометричних фігур ". Викладачем використовувався груповий метод роботи.
Присутні на уроці змогли багато дізнатись про об'єми, здійснити подорож до Парижу, розгадати кросворд


 
Відкритий урок з предмета «Основи енергозбереження»

13 березня  відбувся відкритий урок з предмета «Основи енергозбереження», який провів викладач спецдисциплін Зінь Д.І. На уроці розглядалась актуальна на сьогоднішній день тема «Сонячна енергія». Увага учнів протягом уроку була спрямована на обговорення інформації про чисту енергію та альтернативні способи її отримання. Було визначено найперспективніші та найдоступніші  способи облаштування сонячних батарей, переваги та проблеми використання. Урок досягнув мети завдяки ретельній і якісній підготовці викладача, використання ним ІКТ, міжпредметних зв'язків, сучасних виробничих технологій.

 

 

 
Репортаж з відкритого уроку

20 березня у групі Б-21 відбувся відкритий бінарний урок, проведений викладачем інформатики Мацюк О.С. та викладачем спецпредметів Літвін О.А. Педагоги відповідально і творчо підготували заняття, яке пройшло у вигляді гри «Виставка-ярмарок». Учні працювали у трьох групах, презентували результати роботи над міні-проектами: створені блоги, прайс-листи, відеофільми, фотозвіти, буклети, презентації, оголошення. Учні працювали над інтерактивними вправами: «Вірю-не вірю», «Лабіринт», «Згрупуй поняття», грали гру «Чорний ящик». Урок досягнув своєї мети, був цікавим, змістовним та результативним.

 

 
Репортаж з відкритого уроку

У рамках тижня суспільно-гуманітарних дисциплін Павловською С.І. проведено відкритий урок з предмета «Економічна діяльність і підприємництво» у групі Е-1.

Викладач ефективно використала засоби навчання (слово вчителя, наочні засоби, технічні засоби навчання, комп´ютер, роздатковий матеріал).
Учні були зацікавлені навчальними завданнями, економічними задачами. Педагог постійно активізувала навчальну діяльність учнів, створювала дискусійні ситуації, перевтілювалась у журналіста. Наприкінці уроку учні створили «Дерево майбутнього» нашої держави.

 

 
Відкритий урок виробничого навчання

Тема: Технологія ручного дугового зварювання покритими електродами вузлів трубопроводу. Підтема: Дугове зварювання труб встик у неповоротному положенні.

Салабай Валерій Сергійович, майстер в/н групи З-31,  протягом уроку доводив учням важливість теми, що вивчалася, формував та розвивав у них практичні навики у зварюванні труб встик у неповоротному положенні.

 

Вступний інструктаж досягнув своєї  мети. Його структура відповідала дидактичному призначенню і складалася з таких етапів:

  • повідомлення теми, мети уроку, мотивація навчальної діяльності учнів;
  • перевірка теоретичних знань, що здійснювалася в два етапи: теоретична розминка, тест-альтернатива;
  • показ трудових прийомів, з використанням навчального відеофільму, створеного майстром в/н «Підготовка труб до зварювання», демонстрація майстра;
  • закріплення матеріалу вступного інструктажу «Тест-альтернатива»;
  • методом експрес – опитування «Запитання-відповідь» перевірено знання учнями правил безпеки праці.
 
 
Репортаж з відкритого уроку Предмет: Технології виготовлення одягу

Урок — це дзеркало за­гальної педагогічної культури

викладача, мірило його інтелекту­ального скарбу,

показник його кругозору, ерудиції.

  

20 грудня 2017 року відбувся відкритий урок у групі К-31 на тему «Класифікація чоловічих сорочок. Обробка пілочок чоловічої сорочки», який провела викладач спецдисциплін Юскевич Л.А.

Урок відбувся на високому рівні і досягнув своєї мети. Педагог зацікавила учениць сучасними виробничими технологіями, навчальними відео фрагментами, створеними власноруч, інтерактивними вправами.

На своїх уроках Людмила Арсентіївна  постійно використовує відеофрагменти, комп’ютерні анімації, статичні та динамічні ілюстрації, схеми, моделі процесів, інтерактивні завдання. Для досягнення позитивних результатів на уроках використовуються завдання, які активізують самостійне мислення учнів. Це захоплює їх, розвиває пам'ять та бажання розв'язувати поставлені завдання.

 
Відкритий урок виробничого навчання (вступний інструктаж)

Учитель готується до хорошого уроку все життя.

Така духовна і філософська основа професії і технології

нашого труда: щоб дати учням іскорку знань,

учителю потрібно увібрати ціле море світла.

В. Сухомлинський

15 грудня учні групи Б-31 мали чудову можливість ознайомитися із цікавою і важливою темою: «Поліпшене фарбування поверхонь акриловими, силікатними, силіконовими та іншими сумішами». Майстер-клас для них провела майстер виробничого навчання Людмила Архимович.

 

 

Впроваджуючи сучасні матеріали і технології в навчальну  діяльність учнів, Людмила Павлівна віддає перевагу тим методам, які дозволяють в повній мірі донести до учнів зміст виробничого процесу, активізувати їх пізнавальну діяльність, реалізувати проблемно-розвиваючий, творчий характер навчання.  Для якісного засвоєння знань майстер використала: гру  «Професіонал», «Детектор неправди», технічний самодиктант, учні переглянули навчальний відеофільм, створений майстром, розглянули інструкційно-технологічні карти. Все це сприяло досягненню мети уроку, формуванню практичних навичок учнів, розвитку технічного мислення.

 
РЕПОРТАЖ З ВІДКРИТОГО УРОКУ

15листопада Леонід Гурич провів відкритий урок з предмета «Сільськогосподарські машини» на тему «Класифікація сівалок і робочі органи рядкової сівалки С3-3,6».

 

Структура уроку відповідала його типу, спостерігався логічний зв'язок між етапами уроку, були підібрані раціональні форми і методи роботи на уроці, а саме:

ü Технічна розминка;

ü Інтерактивна вправа «Незакінчене речення»;

ü Гра «Альтернатива»;

ü Конструкторське бюро.

 

За твердженнями присутніх колег, урок відбувся на високому науково-методичному рівні, мета уроку досягнута повністю завдяки грамотному і доступному поясненню, цікавій мотивації, постійному зворотньому зв’язку, зосередженні уваги учнів на головному, поєднанні багатьох типів наочності.

 

З нагоди Дня працівників сільського господарства щиро вітаємо усіх викладачів і майстрів виробничого навчання з професії тракторист-машиніст с/г виробництва та  бажаємо усім успіхів, енергії, міцного здоров’я, нехай кожному з Вас щедро віддячує професійна нива.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5
На даний момент 31 гостей на сайті