Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Ззасідання методичної комісії з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ю-терного набору, молодший спеціаліст з спеціальності «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка».

27.12.2018 року було проведено засідання методичної комісії з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ю-терного набору, молодший спеціаліст з спеціальності «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка».

Тема засідання: «Розвиток професійних компетентностей учнів».

Форма проведення : семінар-практикум.

На засіданні був проведений семінар-практикум на тему: «Розвиток комунікативної ком-петентності учнів нв уроках виробничого навчання і професійно-теоретичного навчання». По темі виступили Штунь В.А. та Харлампович Л.М., які розповіли про використання різ-них ігрових методик для розвитку комунікативної компетентності учнів, як наприклад: вправи «Так - ні», «Диспут», «Асоціації», «Закінчи речення», тощо.


Обговоривши дані методики, члени мк вирішили ще частіше застосовувати дані вправи для розвитку комунікативної компетентності учнів і, разом з тим, підвищення зацікавле-ності учнів до вивчення теми. Адже, під час використання вправ діти активізуються, увага стає більш високою.

На засіданні мк також був проведений аналіз взаємовідвідування уроків членами мк. Всі члени мк відмітили, що взаємовідвідування уроків дає змогу покращувати свої методики проведення уроків, так як на кожному відвіданому уроці щось цікаве для себе почуєш чи побачиш.

Виступив також Кащенюк М.В. з доповіддю про стан роботи над індивідуальною мето-дичною проблемою «Використання ІКТ та ігрових методів на етапі контролю знань учнів»

 

Він розповів, що використання різноманітних методик дає можливість краще контролюва-ти знання, охопити всю аудиторію ( тому що при усному класичному опитуванні можна перевірити знання лиш 5-7 учнів) і звернути увагу на проблемні в засвоєнні учнями питан-ня.

Також на засіданні мк провели розгляд переліків тематики завдань на курсове проекту-вання для групи молодших спеціалістів МСЕ-2 і розглянули плани роботи на період між засіданнями.

Голова мк Л.М.Харлампович, члени мк.

 
На даний момент 61 гостей на сайті