Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Секція педагогічних працівників будівельних професій

15 листопада 2018року у Володимир-Волинському ВПУ відбулася секція педагогічних працівників будівельних професій під  керівництвом методиста НМЦ ПТО Старчевського Е.Е. на тему «Оновлення змісту навчання відповідно до вимог нових стандартів професійної (професійно-технічної) освіти – необхідна складова в системі підготовки конкурентоспроможного кваліфікованого робітника».

Засідання пройшло у формі відкритого діалогу. На обговорення було винесено ряд актуальних запитань. Про оновлення змісту професійної підготовки кваліфікованих робітників з будівельних професій у зв’язку з впровадженням СП(ПТ)О на основі компетентісного підходу розповів Едуард Старчевський, а також проаналізував результати обласних та Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності з професії «Муляр, столяр будівельний», обласного конкурсу з предмета «Креслення»  серед учнів ЗП(ПТ)О.

Викладач ДНЗ «Нововолинський центр ПТО» Людмила Попова зробила порівняльний аналіз змістового компоненту навчальних програм професійно-теоретичної та професійно-практичної складової ДС ПТО 2014 року та СП(ПТ)О 2017 року з професії штукатур.

Про переваги естонської моделі освітнього процесу розповів майстер виробничого навчання Торчинського професійного ліцею Володимир Кортилісець.

Майстри виробничого навчання Володимир-Волинського ВПУ Людмила Архимович, Катерина Мацюк та викладач спецпредметів Олена Літвін провели майстер-клас з впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес (декоративна штукатурка).

На завершення роботи секції учасники секції мали можливість оглянути навчально-матеріальну  базу і комплексне методичне забезпечення професії.

 


 
На даний момент 14 гостей на сайті