Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Обласна секція педагогічних працівників сфери побуту та обслуговування

14 листопада 2018 року на базі Володимир-Волинського ВПУ відбулася обласна секція педагогічних працівників сфери побуту та обслуговування під керівництвом методиста НМЦ ПТО  Іванюк О.М. На засіданні вивчалося питання впровадження європейського досвіду з метою реформування системи професійної освіти ЗП(ПТ)О.

Керівник секції Ольга Іванюк розповіла про використання досвіду реформування системи професійної освіти у країнах Європи, як чинника удосконалення професійної підготовки.

Досвідом організації навчально-виробничого процесу  в Естонії з професії «Перукар, перукар-модельєр» поділилася Деркач М.В., майстер в/н Луцького центру ПТО

Під час методичної консультації учасники секції поділилися досвідом щодо організації та проведення різних форм контролю навчальних досягнень учнів з професії «Продавець».

Голова методичної комісії Володимир-Волинського ВПУ Галина Сидорчук презентувала досвід роботи методичної комісії та проаналізувала результати Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів».

Також учасники засідання обговорили перспективи впровадження  у навчальний процес елементів дуальної форми навчання, нових виробничих технологій.

Підводячи підсумки секції, було наголошено на необхідності пошуку нових форм і методів роботи з метою підготовки кваліфікованих робітників.

 

 

 
На даний момент 65 гостей на сайті