Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Січневі педагогічні читання

З метою підвищення ефективності методичної роботи, реалізації можливостей обміну передовим  досвідом з питань інноваційної діяльності педагогів в училищі 10.01.2017 року відбулися педагогічні читання «Впровадження інноваційних технологій – вимога часу в умовах формування компетентного учня XXI століття».

Методистом училища Калитюк С.В. було наголошено на меті впровадження інновацій, ключових напрямках діяльності та звернуто увагу на інноваційний потенціал училища щодо конкретного нововведення.

 


Наш педагогічний колектив активно працює над оновленням змісту професійної освіти, пошуком і творчим впровадженням в педагогічну практику сучасних інноваційних освітніх технологій та методик, які забезпечують високі і стабільні результати в роботі.

Як результат, 8 майстрів в/н та 8 викладачів загальноосвітніх і спецпредметів виступили на педчитаннях із змістовними методрозробками та презентували свій досвід у вивченні конкретних питань впровадження інновацій.

 

Усі дійшли висновку, що робота над впровадженням інновацій дає можливість кожному педагогу підвищити свій фаховий рівень, на практиці апробувати нові педагогічні технології, доповнити їх власними педагогічними знахідками.

Отже, без інноваційної діяльності неможливо підготувати компетентного у всіх відношеннях конкурентоспроможного на ринку праці кваліфікованого робітника, а інноваційну діяльність може забезпечити тільки пошук і впровадження таких дидактичних підходів, які б гарантовано забезпечували досягнення очікуваних результатів. 

 

 
На даний момент 22 гостей на сайті