Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Засідання методичної комісії «кравець, молодший спеціаліст за спеціальністю «Технології легкої промисловості»

22 грудня 2016 року відбулося засідання методичної комісії «кравець, молодший спеціаліст за спеціальністю «Технології легкої промисловості». Порядок денний:

  1. Конструктивна розмова про особливості підготовки до уроку з використанням ІКТ. Моделювання різних етапів уроку з використанням ІКТ.
  2. Заслуховування і обговорення стану роботи над індивідуальною методичною проблемою «Формування професійної компетентності учнів на уроках спецдисциплін.»

-         Відвідання та обговорення відкритого уроку Крищук О.В.  з методичної проблеми «Використання інтерактивних методів навчання при інтеграції змісту теоретичного і виробничого навчання.»

-         Аналіз і самоаналіз відкритого уроку з предмету «Матеріалознавство»

       3. Звіт членів методкомісії про вивчення передового педагогічного досвіду.

       4. Стан виконання графіку дидактичного забезпечення.

       5. Розгляд матеріалів на виставку до педагогічних читань.

 З першого питання слухали: голову методкомісії Крищук О.В., яка провела екскурсію у світ інтерактивного навчання. У психологічній теорії інтерактивним називається навчання, що ґрунтується на психології людських взаємин. Технології інтерактивного навчання розглядаються як способи засвоєння знань, формування вмінь і навичок у процесі взаємовідносин і взаємодії педагога та учня як суб’єктів навчальної діяльності. Сутність їх полягає в тому, що вони спираються не тільки на процеси сприйняття, пам'яті, уваги, але, перш за все, на творче, продуктивне мислення, поведінку, спілкування. При цьому процес навчання організовується таким чином, що учні вчаться спілкуватися, взаємодіяти один з одним та іншими людьми, вчаться критично мислити, вирішувати складні проблеми на основі аналізу виробничих ситуацій, ситуаційних професійних завдань та відповідної інформації.

З другого питання слухали  голову методичної комісії Крищук О.В., про стан над індивідуальною методичною проблемою «Використання інтерактивних методів навчання при інтеграції змісту теоретичного і виробничого навчання.»

У своєму виступі викладач повідомила, що інтегроване навчання допомагає вчителю по-новому бачити свій предмет, більш чітко усвідомлювати його співвідношення з іншими науками; допомагає поєднувати можливості різних навчальних дисциплін у створенні цілісних уявлень учнів.

20 грудня відбувся відкритий урок  з предмета «матеріалознавство» у групі Кравці-31 з теми «Оздоблювальні матеріали». На уроці  використані: для повторення попереднього матеріалу усні питання; для закріплення матеріалу першого питання тестові завдання; другого питання творча практична робота. На столах опорні конспекти та зразки оздоблювальних матеріалів, був показаний відеофільм «Виготовлення мережива на підприємстві», учнівська презентація.

Виступили: методист училища Калитюк С.В., викладач Юскевич Л.А.  після огляду методичного надбання і знахідок, відзначили добросовісну роботу і серйозне відношення викладача Крищук О.В. до професійної діяльності під час проведення уроків теоретичного навчання.

З третього питання : Голову методичної комісії Крищук О.В., яка у своєму виступі  наголосила, що в 2016-17 н.р. члени нашої методичної комісії вивчають (з одночасним впровадженням) досвід роботи викладача  нашого училища З.П.Козак з проблеми впровадження між предметних зв’язків на уроках. Всім членам методичної комісії постійно при  можливості  відвідувати уроки З.П.Козак, щоб ознайомитись з досвідом роботи викладача, а також визначити окремі елементи передового педагогічного досвіду З.П.Козак, які необхідно буде запроваджувати в роботі членами нашої методкомісії. В кінці навчального року буде проаналізовано  вплив впровадження передового педагогічного досвіду на якість навчальних досягнень учнів.

З четвертого питання слухали: голову методичної комісії Крищук О.В., яка проаналізувала стан виконання графіка дидактичного забезпечення за І семестр 2016-2017 н.р. Майстер Коба Н.П. виготовила відеофільм з теми «Обробка коміра з відрізною стійкою». Крищук О.В. розробила тестові завдання для груп молодших спеціалістів з предмету «Економіка та організація виробництва» по темам ІІ курсу. Юркевич  виготовила відеофільм з теми «Обробка шалевого коміра», Окуневич Т.М. розробила завдання «Я- конструктор». Майстер в/н Литвинюк Л.П. працювала над виготовленням знімного стенда .

З п’ятого  питання слухали голову методичної комісії  Крищук О.В., яка ознайомила присутніх з відібраними дидактичними матеріалами, які будуть представлені на виставку в училищі до педагогічних читань, які відбудуться 10 січня 2017 року.

 

 
На даний момент 35 гостей на сайті