Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Володимир – Волинське вище професійно-технічне училище на Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті».

20 – 22 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VІІ Міжнародний форуму «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами форуму є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

На найбільшому в Україні професійному форумі освітніх, наукових та науково-технічних інновацій були представлені проекти, педагогічні технології, новітні методики та освітні послуги національних та закордонних навчальних закладів. Загалом у виставці взяли участь 578 закладів освіти з 24 регіонів України та навчальні заклади і освітні агенції Канади, США, Сполученого Королівства Великої Британії, Республіки Польща, Ізраїлю, Французької Республіки та інших країн.

Учасників та гостей форуму від імені Міністра освіти і науки України Сергія Квіта  привітала  Наталія Вяткіна, директор Інституту модернізації змісту освіти МОН України. До привітання долучилися президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України В’ячеслав Супрун.

Відповідно до рішення журі наше Володимир –Волинське  ВПУ нагороджено дипломом за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання та виховання майбутніх робітників  та дипломом лауреата конкурсу ІІ ступеня у номінації «Вектори інноваційного розвитку системи професійно – технічної освіти».


 
На даний момент 53 гостей на сайті