Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Засідання методичної комісії педпрацівників з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

В перший робочий день Нового 2021 року 4 січня відбулось засідання методичної комісії педпрацівників професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та программного забезпечення, молодших спеціалістів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка". Голова комісії проаналізувала виконання членами комісії рішень за перший семестр, відмітила творчі доробки викладачів. Підвівши підсумки роботи методичної комісії за 1 семестр зазначили, що члени комісії працювали активно, про що свідчать методичні розробки, участь у конкурсах, участь у міжнародних конференціях і тренінгах.

На засіданні заслухали результати роботи над методичними проблемами викладача Кащенюка М.В. та майстрав/н Тишика М.Ю.

Разом з тим розглянули програми проходження виробничої практики на ІІ розряд електромонтерами групп Е-31 та Е-1, обговорили повсякденні робочі питання, звірили плани на ІІ семестр.

В Новому році з гарним настроєм і бажанням успішного виконання власних і спільних для коллективу цілей члени комісії розпочали новий семестр!

Голова комісії Л.М.Харлампович.


 
На даний момент 32 гостей на сайті