Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Грудневе засідання методичної комісії

23.12.2020 року відбулось чергове засідання методичної комісії педпрацівників професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та программного забезпечення, молодших спеціалістів (молодших бакалаврів) спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» на тему «Впровадження нових інформаційних технологій в навчальний процес».

Про використання технологій дистанційного і змішаного навчання в сучасному освітньому процесі членам комісії розповіла голова комісії викладач спецпредметів Харлампович Людмила Миколаївна. Разом з тим поділилася результатами роботи над своєю методичною проблемою «Впровадження нових інформаційних технологій в навчальний процес», яка тісно пов’язана з темою доповіді.

Викладач спецпредметів Кащенюк Микола Володимирович поділився досвідом використання сервісів для проведення відеоконференцій для синхронного дистанційного навчання в умовах адаптивного карантину.


Розглянули тематику для курсового проектування в группах молодших спеціалістів з предметів «Електропривод с/г машин», «Експлуатація і ремонт електрообладнання і засобів автоматизації», «Автоматизація технологічних процесів та систем автоматичного керування».

Голова комісії Харлампович Л.М.

 
На даний момент 31 гостей на сайті