Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Впроваджуємо інноваційні підходи у підготовці кваліфікованих робітників

Такій темі була присвячена секція педагогічних працівників електрорадіотехнічних та зварювальних професій, яка відбулась 27 травня 2020 року в режимі онлайн.

Наш час вимагає впровадження інноваційної моделі навчання, яка спрямована на підготовку професійно компетентних робітничих кадрів, які є конкурентоздатними на сучасному ринку праці. Таким був лейтмотив виступу методиста НМЦ ПТО у Волинській області Едуарда Старчевського, який пройшов у формі презентації. Було зазначено, що важливим завданням професійно-технічної освіти, спрямованим на задоволення соціального запиту суспільства у професійно компетентних робітниках, є створення педагогічних умов для розвитку професійно важливих якостей майбутніх робітничих кадрів.

 alt

altДенис Зінь, викладач спецпредметів  Володимир-Волинського ВПУ ознайомив із обладнанням навчально-практичного центру електрогазозварників, створених на базі освітнього закладу.

alt

alt

Підводячи підсумки роботи, керівник секції відзначив, що інноваційні підходи до навчання професій потребують підготовки якісно нового педагога професійної школи, який готовий до роботи в нових умовах, здатний адаптуватися до педагогічних інновацій і швидко реагувати на сучасні та перспективні процеси соціального й економічного розвитку суспільства.


 
На даний момент 10 гостей на сайті