Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Працюємо над оновленням змісту професійної підготовки з будівельних професій

Використанню сучасних матеріалів та новітніх технологій у будівництві було присвячено засідання методичної секції педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області будівельного напряму, яке відбулось 20 травня 2020 року в режимі онлайн.

 alt

Методист НМЦ ПТО у Волинській області Едуард Старчевський презентував виступ на тему «Основні напрямки впровадження новітніх технологій, матеріалів та обладнання в освітній процес».

alt 

Учасники секції ділилися досвідом впровадження та використання у процесі підготовки кваліфікованих робітників сучасних будівельних матеріалів та нових будівельних та педагогічних технологій, а також впровадження дистанційної освіти під час карантину.

Викладач спецдисциплін Володимир-Волинського ВПУ Світлана Дукельська розповіла про упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників  із професії оператор на автоматичних і напівавтоматичних лініях у деревообробленні, зазначила перспективність використання цієї форми навчання.

Підбиваючи підсумки Едуард Старчевський зазначив, що тільки опанування педагогічними працівниками новітніх технологій і впровадження їх в роботу закладів освіти можуть посприяти якісній підготовці кваліфікованих робітників відповідно до вимог ринку праці.

 
На даний момент 26 гостей і 1 користувач на сайті