Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Засідання обласної секції педагогічних працівників з професії «Водій автотранспортних засобів»

13 травня 2020 року у онлайн-форматі відбулось засідання обласної секції педагогічних працівників з професії «Водій автотранспортних засобів» з теми: «Мотивація та активізація здобувачів освіти у професійній  підготовці».

Керівник секції, методист НМЦ ПТО у Волинській області Вікторія Захаркевич, акцентувала увагу учасників засідання на нормативних документах та методичних рекомендаціях в галузі професійної освіти в умовах карантину, необхідності впровадження у навчальний процес технологій змішаного навчання та вибудовування індивідуальних освітніх траєкторій для здобувачів освіти.

В умовах карантину педагоги системи професійної освіти області  намагаються пристосовуватись до віддаленої роботи, приділяючи велику увагу системності у роботі педагогічних працівників. Важливість цієї складової для підвищення рівня професійно-практичної підготовки відзначив викладач Володимир-Волинського ВПУ Володимир Василевський, виступивши із доповіддю «Системність у роботі педагогічних працівників-як складова підвищення рівнів професійно-практичної підготовки».

 

 
На даний момент 25 гостей і 2 користувачів на сайті