Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Онлайн-засідання робочої групи з розробки модульної навчальної програми

Необхідність дотримуватись карантину зумовила широке застосування дистанційного формату роботи не лише в навчальній діяльності педагогів, а й у методичній роботі. Сучасні інформаційні технології стимулюють викладачів здійснювати активну комунікацію та ефективно виконувати свої професійні обов’язки у форматі «онлайн».

08 травня 2020 року відбулось онлайн-засідання робочої групи з розробки модульної навчальної програми з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» під керівництвом заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО у Волинській області Семенюк І.Б.

У роботі групи також взяли участь: Харлампович Л.М. – викладач спецпредметів, голова методичної комісії педпрацівників з професії Володимир-Волинського ВПУ, Штунь В.А. – майстер виробничого навчання Володимир-Волинського ВПУ, Люта А.І. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Володимир-Волинського ВПУ, Захаркевич В.М. − методист НМЦ ПТО у Волинській області.

Учасники робочої групи обговорили зміст модульної навчальної програми на компетентнісній основі з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», визначили інформаційно-навчальне наповнення модулів згідно регіонального компоненту. Особливу увагу приділено формулюванню критеріїв оцінювання, методам викладання та оцінювання досягнень здобувачів освіти.

 
На даний момент 42 гостей і 2 користувачів на сайті