Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Засідання методичної комісії педпрацівників з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

26.12.2019 року в методичній комісії педпрацівників професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, молодший спеціаліст спеціальності "Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка" відбулося засідання присвячене особистісно орієнтованому підходу у навчанні та новим педагогічним технологіям в сучасному освітньому процесі.

На засіданні члени мк провели семінар-практикум про особистісно орієнтовані підходи в навчанні, на якому своїх досвідом поділилисть Зінь Д.І., Салабай В.С. та Харлампович Л.М.

 

Заслухали і обговорили стан роботи над індивідуальною методичною проблемою "Нові педагогічні техгології в сучасному навчальному процесі" викладача спецпредметів Харлампович Л.М. Разом також обговорили і проведений викладачем Харлампович Л.М. відкритий урок, методичною метою якого було "Використання нових педагогічних технологій в сучасному освітньому процесі.

Як і завжди, засідання пройшло змістовно і цікаво.

голова мк Харлампович Л.М.

 
На даний момент 15 гостей і 1 користувач на сайті