Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Фестиваль інновацій у ВПУ

Якісна організація педагогічної діяльності вимагає від учителя  оволодіння новими методами роботи, впровадження нових педагогічних  технологій. Використання  різноманітних освітніх технологій допомагає вчителю підвищити мотивацію учнів, більш раціонально побудувати процес навчання й таким чином досягти бажаних результатів.

У рамках обласного Фестивалю інновацій у системі П(ПТ)О у Володимир-Волинському ВПУ був проведений І етап заходів.

Соціальний педагог училища Майя Зеленько провела заняття-релакс «Себе, як в дзеркалі, я бачу». Девіз заходу: Якщо ми не знаходимо спокою в собі, безнадійно його шукати будь-де. Заняття проведено з метою виявлення ступеня задоволення своєю професією і собою взагалі, для профілактики «синдрому емоційного вигоряння», тривожності, підвищення стресостійкості педагогів. Професія вчитель є вірним супутником для кожної людини у її майбуття. Учнівське середовище динамічне, емоційно насичене, а часом і напружене, тому кожному з нас на цьому нелегкому шляху необхідні поради і допомога. Усім було цікаво співпрацювати, розвивати свою емоційну стійкість та стабільність.

 

Педагогічний тренінг: Інноваційна діяльність молодого педагога: партнерство в контексті технології критичного мислення проведено методистом училища Світланою Калитюк. На захід було запрошено молодих педагогів училища. Кожен розуміє, що чимало труднощів та складних ситуацій постануть на педагогічному шляху молодого вчителя, тому метою тренінгу було допомогти кожному з них відчути впевненість у собі, набратися досвіду у своїй роботі, створити імідж успішного спеціаліста та створити умови, в яких молоді педагоги максимально зможуть наблизитися до педагогічної майстерності. У ході заходу збагачувалися теоретичним та практичним досвідом з питання  упровадження партнерської технології розвитку критичного мислення. Хочеться побажати молодим колегам шукати ідею, знайти її, захопити нею своїх вихованців.

 

Хомич Світлана, викладач зарубіжної літератури, провела майстер-клас  з теми:   Прийоми візуалізації навчальної інформації на уроках зарубіжної літератури. Усі присутні мали можливість ознайомитися із сучасними технологіями навчання, які формуватимуть пізнавальний  інтерес учнів до вивчення навчального матеріалу, а саме: створення буктрейлерів, фанфіків, інтелект-карт та скрайбінгів. Усі зацікавлені педагоги вирішили продовжити працювати над поглибленим вивченням теми, розробці та впровадженні різноманітних прийомів візуалізації.

 
На даний момент 17 гостей на сайті