Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Методичний кабінет
Методичний тиждень

Відповідно до плану роботи методичної комісії з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» був проведений методичний тиждень з 11.03.2019 року по 15.03.2019 року, в якому відбулися такі заходи:

1)   Просвітницько-інформаційна година на тему: «Пішохід – учасник дорожнього руху.

Підготував: викладач спецпредметів Василевський В.Ю. разом з учнями з використанням мультимедіа.

Мета: Ознайомлення учнів з дотримання правил дорожнього руху, адже кожне третє ДТП відбувається за участі пішоходів,кожен третій гине.

 

2)   Виховна година на тему «Овочеве сафарі»

Підготував викладач спецпредметів Гурич Л.П. учні групи Т-11

Мета: Поглибити знання учнів про походження культурних рослин на Землі, ознайомити з основними центрами її походження та агротехнічною вирощування екологічно чистої сільськогосподарської продукції формувати навички логічного мислення та самостійного аналізу.

Виховна година проведена у формі інтелектуальної гри.

Гра складається з п’яти конкурсів:

1. Вікторина

2. «Ой смачний у мене борщ»

3. Конкурс капітанів

4. Творчий

5. Пройти лабіринтом.

3) Відкритий урок на тему: Технічне обслуговування №1 колісних тракторів майстер в/н Цаль В.М. група Т-21

Мета уроку:

-         Формування практичних навичок з проведенням операцій технічного обслуговуванню №1 колісних тракторів.

-         Розвиток технічного, творчого та раціонального мислення при виконанні завдань.

-         Виховання дисципліни, культури праці, акуратності й зібраності при виконанні роботи.

 


4) Конкурс фахової майстерності.

Конкурс проводився з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів, поглиблення та удосконалення знань.

Конкурс проводиться в два етапи:

-         Теоретична частина

-         Практична частина

В конкурсі приймати участь будуть 4 учні. Це 21 група трактористів Галич С.М. і Марчак Р. і 31 група трактористів Подзізей Н.А і Юхимук С.В.

 


Теоретична частина – тести, в які входило 60 питань з предметів «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування», «Правил дорожнього руху».

Практичне завдання з водіння трактора ЮМЗ-6.

Журі конкурсу: Гурич Л.П

Венгер В.В

Цаль О.В

 

 

 

 

 
Засідання методичної комісії з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ютерного набору, молодший спеціаліст з спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

28.02.2019 року відбулось чергове засідання методичної комісії з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ютерного набору, молодший спеціаліст з спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». На засіданні методичної комісії були розглянуті слідуючі питання:

Заслухали стан роботи над методичною проблемою Харлампович Л.М. по темі «Використання інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення ефективності самостійної роботи учнів на уроках теоретичного навчання»;

Обговорення проведення відкритого уроку викладачем спецдисциплін Кащенюком М.В. на тему «Монтаж електропроводки»;

Розгляд та обговорення тематики пробних перевірочних робіт на ІІ розряд  для групи Е-31.

Обговорення виконання експонату технічної творчості учнями-електромонтерами на тему «Компактний зарядний пристрій(КЗП)».

Обговорення результатів проведеного конкурсу професійної майстерності в групі Е-31.

Уточнення і обговорення планів роботи членів мк на найближчий час.

Засідання мк провели у формі самоосвітнього вернісажу. Всі члени мк активно і плідно попрацювали та  узгодили свою майбутню співпрацю по виконанню поставлених завдань.


 
Засідання методичної комісії з професії ''кравець молодший спеціаліст з соціальності, Технології легкої промисловості''

Засідання методичної комісії з професії ''кравець молодший спеціаліст з соціальності, Технології легкої промисловості'' відбулося 27 лютого 2019р. На порядку денному розглядались такі питання:
1. Семінар-тренінг. Розробка фрагментів уроків з елементами технології формування критичного мислення.
2.Обговорення відкритого уроку та заслуховування стану роботи над індивідуальною методичною проблемою'' Формування творчого підходу до уроку виробничого навчання''.
3.Обговорення та затвердження тематики дипломних проектів для групи молодших спеціалістів.
4.Обговорення матеріалів '' Я атестуюсь''.
5.Обговорення плану проведення предметно-методичного тижня.

 


 
Психолого-педагогічний семінар «Професійне вигорання педагога»

10.01.2019 року для педпрацівників училища пройшов психолого-педагогічний семінар «Професійне вигорання педагога». Його метою було визначити причини й ознаки синдрому вигорання, обговорити ефективні шляхи його подолання; здійснення профілактики стресів у педагогічному середовищі; допомогти педагогам розібратися у своїх власних життєвих поглядах; сприяти розумінню цінності та необхідності самопізнання, вихованню в собі професійної впевненості.

 

 

Якщо ми не знаходимо спокою у собі,
безнадійно його шукати будь-де.
Ларошфуко

 

Виразки шлунку виникають не від того, що ви їсте,
виразки виникають від того,
що з’їдають вас.

 

 
Педагогічні читання: Формування інтелектуально-пізнавальної компетентності учнів - найактуальніша проблема сучасної освіти

08.01.2019 р. в училищі пройшли педагогічні читання. Педагоги обговорили актуальні питання формування інтелектуально-пізнавальної компетентності учнів: розвиток логічного мислення і творчої уяви учнів в процесі навчання, диференціацію та індивідуалізацію навчання під час проведення самостійних та контрольних робіт, проектні технології, методи та прийоми стимулювання навчально-пізнавальної активності, розвиток логічного мислення і творчої уяви в процесі навчання та інші.

 

 

 
Засідання педагогічної ради

11.01.2019р. в актовому залі училища пройшла педагогічна рада "Про підсумки роботи за І семестр та завдання на ІІ семестр". На  педраді було проведено підсумки роботи за І семестр та обговорено завдання на ІІ семестр.


 
Засідання методичної комісії

11.01.19 викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін провели засідання на якому обговорювали питання використання технології критичного мислення як засобу розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів. Провели дебати щодо ефективності використання скрайбінгу, хмари слів, буктлейлерів,інфографіки на уроках зарубіжної літератури викладача Хомич. С. Зробили моніторинговий аналіз успішності учнів за перший семестр 2018-2019н.р.

 

 
Засідання методичної комісії

27.12.2018 року відбулося засідання методичної комісії викладачів фізичної культури та захисту Вітчизни. На  порядок денний винесено питання:

1. Заслуховування  стану роботи     над індивідуальною методичною проблемою: «Використання інноваційних технологій  на уроках медико-санітарної підготовки як засобу розвитку предметних компонентностей учнів ПТНЗ.

2.Підсумки навчання з предметів  фізична культура та захист Вітчизни за перший семестр 2018н.р.

3. Аналіз  виступу збірної команди в обласній спартакіаді з стритболу.

  

 
Ззасідання методичної комісії з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ю-терного набору, молодший спеціаліст з спеціальності «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка».

27.12.2018 року було проведено засідання методичної комісії з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ю-терного набору, молодший спеціаліст з спеціальності «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка».

Тема засідання: «Розвиток професійних компетентностей учнів».

Форма проведення : семінар-практикум.

На засіданні був проведений семінар-практикум на тему: «Розвиток комунікативної ком-петентності учнів нв уроках виробничого навчання і професійно-теоретичного навчання». По темі виступили Штунь В.А. та Харлампович Л.М., які розповіли про використання різ-них ігрових методик для розвитку комунікативної компетентності учнів, як наприклад: вправи «Так - ні», «Диспут», «Асоціації», «Закінчи речення», тощо.


Обговоривши дані методики, члени мк вирішили ще частіше застосовувати дані вправи для розвитку комунікативної компетентності учнів і, разом з тим, підвищення зацікавле-ності учнів до вивчення теми. Адже, під час використання вправ діти активізуються, увага стає більш високою.

На засіданні мк також був проведений аналіз взаємовідвідування уроків членами мк. Всі члени мк відмітили, що взаємовідвідування уроків дає змогу покращувати свої методики проведення уроків, так як на кожному відвіданому уроці щось цікаве для себе почуєш чи побачиш.

Виступив також Кащенюк М.В. з доповіддю про стан роботи над індивідуальною мето-дичною проблемою «Використання ІКТ та ігрових методів на етапі контролю знань учнів»

 

Він розповів, що використання різноманітних методик дає можливість краще контролюва-ти знання, охопити всю аудиторію ( тому що при усному класичному опитуванні можна перевірити знання лиш 5-7 учнів) і звернути увагу на проблемні в засвоєнні учнями питан-ня.

Також на засіданні мк провели розгляд переліків тематики завдань на курсове проекту-вання для групи молодших спеціалістів МСЕ-2 і розглянули плани роботи на період між засіданнями.

Голова мк Л.М.Харлампович, члени мк.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 9
На даний момент 24 гостей на сайті