Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Методичний кабінет
Засідання методичної комісії

13 вересня відбулося засідання викладачів методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін. Крім питань порядку денного на ньому було розглянуто питання «В.О. Сухомлинський про педагогічну майстерність». Питання про майстерність вчителя є дуже актуальним, тому виступаюча Юхименко Т.М. зупинилось на основних аспектах майстерності педагога, які заповідав  нам Сухомлинський. Головна вимога  до вчителя – здатність «серце віддати дітям, яка складається з таких якостей як: любов до дітей, здатність спілкуватись з ними,  уміння розуміти внутрішній світ дитини, гуманістична спрямованість щоденної взаємодії з учнями».

 


В. Сухомлинський наголошував, що основою профмайстерності є педагогічна культура вчителя.

Як досягти успіху в своїй роботі?  Сухомлинський дає нам відповідь і через 100 років вона являється актуальною – це … ,   як одна із сходинок на шляху до оволодіння педагогічною майстерністю.

 
Засідання методичної комісії

13 вересня 2018р. методичною комісією викладачі природничих дисциплін було проведено засідання у формі «банку ідей». Тема засідання: «Комплексно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу предметів природничого циклу». На цьому засіданні місія обговорення КМЗ, планування проведення відкритих уроків, викладачами був переглянутий відеофільм «Спадщина Василя Сухомлинського» і обговорили його.

 


 
Засідання методичної комісії

20.06.2018 відбулося засідання методичної комісії з професії кравець, молодший спеціаліст . Розглядався порядок денний таких питань:
1. Обговорення та аналіз стану успішності учнів за 2017-2018 навчальний рік.
2. Підведення підсумкіа роботи методкомісії за рік, звіт членів методкомісії про виконання планів.
3. Діагностування педагогічної діяльності членів методкомісії.
4. Обговорення проекту плану роботи методичної комісії на новий навчальний рік.

 

 
Засідання педагогічної ради

07.05.2018р. відбулося засідання педагогічної ради
Порядок денний
1. Модернізація навчально-матеріальної бази та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників з професій:
- Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
- Тракторист-машиніст с.г. виробництва, слюсар з ремонту с.г. машин та устаткування;
- Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів.
2. Взаємодія училища та сім’ї щодо розвитку особистості підлітка в контексті національно-патріотичного виховання.
3. Оптимізація процесів професійно-практичної підготовки шляхом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій

 

 
ОБЛАСНА СЕКЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ

Архітектура — той самий літопис світу, вона говорить тоді,

коли вже замовкають пісні і перекази,

коли вже нічого не нагадує про народ,

існування якого пішло в минуле.

М.Гоголь

8 листопада 2017 року на базі нашого училища відбулася обласна секція викладачів художньої культури на тему: Художні традиції мого краю.


Керівник секції Ірина Півторак, методист НМЦ ПТО у Волинській області, ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо викладання художньої культури у 2017-2018 н. р. та іншими нормативними документами МОН України.


Практична частина зустрічі  розпочалася з відвідування відкритого уроку на тему: «Архітектура світу», який підготувала і провела  викладач                  художньої культури Володимир-Волинського ВПУ  Юхименко Тамара.  Метод проведення  уроку: ділова гра у формі екскурсійної агенції. Педагог використала такі інноваційні методи: інтерактивні вправи, соціологічне опитування, хвилину милування, слайд-шоу, роботу в парах. Методична мета уроку: використання регіонального компоненту на уроках художньої культури була досягнута. Вона виховала мистецькі компетентності учнів, прагнення знати архітектурні пам'ятки свого рідного міста.

 

 

 

Урок одержав схвальні відгуки від усіх учасників засідання. Також гості мали змогу побувати на екскурсії  у Зимненському Святогірському Успенському монастирі.

 
Обласна секція методистів ПТНЗ.

27 жовтня на базі нашого навчального закладу відбулося засідання обласної секції методистів ПТНЗ з теми: Інноваційні підходи до організації та проведення засідань педагогічної ради.

Директор НМЦ ПТО у Волинській області  Парфенюк З.І. ознайомила присутніх із новими нормативними  документами щодо організації освітнього процесу.

 

Керівник секції, методист НМЦ ПТО  Мамчур Л.В., ознайомила із методикою підготовки та проведення засідання педагогічної ради.

Наступним етапом роботи секції був Тренінг-презентація «Якою повинна бути педагогічна рада», який провела Калитюк  С. В., методист Володимир-Волинського ВПУ. Девізом тренінгу були слова К.Ушинського: «Усі найважливіші справи елементарної школи повинні вирішуватися на загальній раді всіх її вихователів і наставників»

 

В ході тренінгу методисти опрацювали нестандартні форми проведення педагогічних рад, виробили алгоритм проведення педради-дослідження, підготували проект наказу «Про підготовку проведення педради» та рекомендації до її рішення, сформували методичні поради «Як уникнути пасивності педагогів під час проведення педагогічної ради».

Мельник Н.І., методист ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» розповіла про особливості організації професійного навчання у Грузії.

Також на засіданні методист НМЦ ПТО Л.В. Мамчур, проаналізувала результати обласного конкурсу на кращу  методичну модель професійного зростання педагогів професійно-технічного навчального. Директор НМЦ ПТО Зоя Парфенюк нагородила дипломами  переможця та призерів обласного конкурсу та окремих методистів грамотами за інноваційний зміст методичної роботи із забезпечення професійного зростання педагогічних працівників.

Наше  училище нагороджене дипломом за здобуте ІІ місце.

 

 
Засідання педагогічної ради

Відповідно до річного плану роботи училища та з метою різнобічного вивчення результатів діяльності педагогічного колективу за І семестр та його завдання на II семестр 2016-2017 н.р. 13 січня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради училища. На засіданні педради відзвітували про виконану роботу, досягнення колективу та намітили плани на ІІ семестр Бабюк Б.С- заступник директора з НВЧ, Скиц Г.П.- заступник директора з НЧ, Богдан Н.В.- заступник директора з НВЧ,  Калитюк С.В.- методист та Сиротинська М.В.- керівник фізвиховання.

 

 
Січневі педагогічні читання

З метою підвищення ефективності методичної роботи, реалізації можливостей обміну передовим  досвідом з питань інноваційної діяльності педагогів в училищі 10.01.2017 року відбулися педагогічні читання «Впровадження інноваційних технологій – вимога часу в умовах формування компетентного учня XXI століття».

Методистом училища Калитюк С.В. було наголошено на меті впровадження інновацій, ключових напрямках діяльності та звернуто увагу на інноваційний потенціал училища щодо конкретного нововведення.

 


Наш педагогічний колектив активно працює над оновленням змісту професійної освіти, пошуком і творчим впровадженням в педагогічну практику сучасних інноваційних освітніх технологій та методик, які забезпечують високі і стабільні результати в роботі.

Як результат, 8 майстрів в/н та 8 викладачів загальноосвітніх і спецпредметів виступили на педчитаннях із змістовними методрозробками та презентували свій досвід у вивченні конкретних питань впровадження інновацій.

 

Усі дійшли висновку, що робота над впровадженням інновацій дає можливість кожному педагогу підвищити свій фаховий рівень, на практиці апробувати нові педагогічні технології, доповнити їх власними педагогічними знахідками.

Отже, без інноваційної діяльності неможливо підготувати компетентного у всіх відношеннях конкурентоспроможного на ринку праці кваліфікованого робітника, а інноваційну діяльність може забезпечити тільки пошук і впровадження таких дидактичних підходів, які б гарантовано забезпечували досягнення очікуваних результатів. 

 

 
Засідання методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін

29 грудня викладачі методкомісії суспільно-гуманітарних дисциплін зібралися, щоб обговорити питання з теми: «Реалізація між предметних зв’язків на уроках – засіб інтеграції знань».

Форма проведення – самоосвітній вернісаж.

 

 

Проаналізований стан роботи над індивідуальними методичними проблемами викладачів Богдан Н.В., Боярчук А.А.

В рамках засідання був проведений відкритий урок викладачем історії України Пашком В.С. з теми «Голодомор 1932-1933 р.р. в Україні». Для уроку підібрані такі форми та методи, які давали можливість не стільки здобувати знання, скільки навчити добувати їх, знаходити потрібну інформацію, зіставляти факти, зробити так, щоб відчувати себе частинкою уроку.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
На даний момент 22 гостей на сайті