Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Методичний кабінет
Засідання методичної комісії педпрацівників з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

В перший робочий день Нового 2021 року 4 січня відбулось засідання методичної комісії педпрацівників професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та программного забезпечення, молодших спеціалістів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка". Голова комісії проаналізувала виконання членами комісії рішень за перший семестр, відмітила творчі доробки викладачів. Підвівши підсумки роботи методичної комісії за 1 семестр зазначили, що члени комісії працювали активно, про що свідчать методичні розробки, участь у конкурсах, участь у міжнародних конференціях і тренінгах.

На засіданні заслухали результати роботи над методичними проблемами викладача Кащенюка М.В. та майстрав/н Тишика М.Ю.

Разом з тим розглянули програми проходження виробничої практики на ІІ розряд електромонтерами групп Е-31 та Е-1, обговорили повсякденні робочі питання, звірили плани на ІІ семестр.

В Новому році з гарним настроєм і бажанням успішного виконання власних і спільних для коллективу цілей члени комісії розпочали новий семестр!

Голова комісії Л.М.Харлампович.


 
Грудневе засідання методичної комісії

23.12.2020 року відбулось чергове засідання методичної комісії педпрацівників професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та программного забезпечення, молодших спеціалістів (молодших бакалаврів) спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» на тему «Впровадження нових інформаційних технологій в навчальний процес».

Про використання технологій дистанційного і змішаного навчання в сучасному освітньому процесі членам комісії розповіла голова комісії викладач спецпредметів Харлампович Людмила Миколаївна. Разом з тим поділилася результатами роботи над своєю методичною проблемою «Впровадження нових інформаційних технологій в навчальний процес», яка тісно пов’язана з темою доповіді.

Викладач спецпредметів Кащенюк Микола Володимирович поділився досвідом використання сервісів для проведення відеоконференцій для синхронного дистанційного навчання в умовах адаптивного карантину.


Розглянули тематику для курсового проектування в группах молодших спеціалістів з предметів «Електропривод с/г машин», «Експлуатація і ремонт електрообладнання і засобів автоматизації», «Автоматизація технологічних процесів та систем автоматичного керування».

Голова комісії Харлампович Л.М.

 
«Компетентністно орієнтований підхід у навчально - виховному процесі як основа для формування і розвитку конкурентноспроможного робітника»

04 січня 2021 року в училищі пройшли онлайн -  педагогічні читання. Цьогоріч засідання відбулося  у  формі «банку методичних ідей» з використанням додатку ZOOM. Відеозустріч організувала та провела методист училища Калитюк Світлана. Педагоги розглянули та обговорили безліч актуальних питань. Зокрема, присутніх зацікавили доповіді Богдан Наталії, Дукельської Світлани, Зеленько Майї, Васенько Надії, Козак Зінаїди, Потерука Богдана. Усі виступаючі підготували змістовні доповіді з досвіду роботи та презентували власні здобутки, цікаві форми роботи та проаналізували їхню результативність. Підсумовуючи роботу онлайн -  педагогічних читань, Калитюк Світлана наголосила про необхідність якісної організації дистанційного навчання, порекомендувала план дій педагога, який передбачає заходи для виходу із ситуації, коли треба спланувати навчання учнів, технічні та методичні питання, пов'язані з організацією дистанційного навчання та сервіси, за допомогою яких можна провести онлайн – уроки.

 

 
Засідання методичної комісії

4 січня відбулося засідання методичної комісії " Продавець продовольчих та непродовольчих товарів. Оператор на автоматичних та напівавтоматичних лініях у деревообробленні. Маляр - штукатур." На засіданні проведено аналіз успішності учнів за І семестр 2020- 2021 навчального року, розгляд та затвердження переліків кваліфікаційних пробних робіт, переліків навчально - виробничих робіт із даних професій, заслухано стан роботи над індивідуальною методичною проблемою майстра виробничого навчання Мацюк .К.С

 

 
Засідання методичної комісії викладачів природничих дисциплін

4 січня 2021 року було проведене засідання методичної комісії викладачів природничих дисциплін. На ньому були розглянуті питання моніторингу навчальних досягнень учнів за І семестр, проаналізовано виконання рішень методичної комісії за І семестр, запланована підготовка до ЗНО з предметів природничого циклу.


 
Підвищення кваліфікації педагогів

Вся інформація про освітні платформи, можливість проходження курсів підвищення кваліфікації за посиланням: https://www.facebook.com/groups/683404979149800 - методична служба Володимир-Волинського ВПУ

https://metodistsvitlana.jimdofree.com/%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F/- сайт методиста-сторінка атестація

Планування підвищення кваліфікації: https://drive.google.com/file/d/11Bj8NnHp5Iw7bnzmFRJyqEvvTEPBf07F/view

Постанова КМУ “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/800-2019-%D0%BF#Text

Лист МОН України щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти: https://drive.google.com/file/d/1YxBusKLKt6R4obTcMoeNnC8CayD5qm_i/view

https://prometheus.org.ua/

 

https://vseosvita.ua/

 

https://naurok.com.ua/upgrade

 

https://edpro.ua/mozaik

 

https://www.ed-era.com/

 

 

 
Засідання методичної комісії педпрацівників з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

25.11.2020 року відбулось чергове засідання методичної комісії педпрацівників з професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації і програмного забезпечення, молодший спеціаліст(молодший бакалавр) спеціальності 141»Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка».
На засіданні в межах проблемного семінару  колеги ділились методами підвищення ефективності роботи з слабовстигаючими учнями за допомогою репродуктивних методів навчання для забезпечення умов для розкриття професійної  компетентності учнів. Кащенюк М.В. зазначив, що методики рівневої диференціації завдань допомагають створити позитивну мотивацію в професійній підготовці учнів. Сергеєва Т.В. доповнила, що засобами диференціації легко створити ситуацію успіху в навчальній діяльності учня, що дає можливість підвищити його інтерес до вивчення навчального матеріалу.
Як і завжди,були вирішені поточні питання в комісії: заслухали стан роботи над індивідуальними методичними проблемами майстрів в/н Хільчука А.М. та Штуня В.А., обговорили стан безпечних умов життєдіяльності учнів в майстернях та лабораторіях з їх завідувачами, обговорили та рекомендували на затвердження в навчальну частину екзаменаційну документацію для проведення зимової сесії в групі молодших бакалаврів МБЕ-1.
На засіданні також виступила голова мк Харлампович Л.М., яка поділилася з колегами враженнями від EdCamp-марафону, який вона «біжить» зараз разом з командою EdCamp і 1000 педагогів з усієї України. Розповіла про цікаі і корисні завдання, як індивідуальні (марафонні) так і командні (наскрізні). Розповіла про чудові і корисні можливості, які отримує під час «забігу».
Темою більш детального розгляду став бонусний  суботній вебінар 21.11.2020 року, де редакторка «Шкільного світу» Світлана Дмитренко презентувала методику  Click-навчання. Обговоривши надані пані Світланою  методики, ми вирішили спробувати будувати свої уроки за рекомендованим планом.
Адже є одна лиш правда: змінились технології, змінились наші учні, отже і ми маємо змінити підходи аби якість навчання залишалась незмінно високою.
Голова мк Харлампович Л.М.

 
Засідання методичної комісії викладачів природничих дисциплін

26 листопада відбулось засідання методичної комісії викладачів природничих дисциплін. З результатом  роботи над методичною розробкою вислухали Козак З.П., яка підготувала презентацію з теми "Роль інформаційних технологій  в підвищенні ефективності уроків фізики". Також були розглянуті інші поточні питання роботи методичної комісії.

 

 
Засідання методичної комісії

Засідання методичної комісії педпрацівніків з професії "Тракторист-машиніст с/г виробництва,слюсар з ремонту посівних транспортних засобів,водій автотранспортних засобів категорій "В"і"с"
Тема:Впровадження іноваційних технологій у навчальний процес.
Форма переведення:круглий порядок дений
1.Обговорення та затвердження екзамеційних питань до ДКА
Вступ.Шостакевич Б.В
2.Скарбничка передового досвіду :Я роблю так
Вступ: Гурич Л.П
3.Заслуховування стану роботи над ідивідуальною методичною проблемою
"Впровадження іноваційних технологій у навчальний процес Венгер В.В
4.Огляд матеріалів педагогічної та фахової преси
"Радимо прочитати вступ Вихристенко О.Н


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 14
На даний момент 20 гостей на сайті