Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Методичний тиждень

Відповідно до плану роботи методичної комісії з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» був проведений методичний тиждень з 11.03.2019 року по 15.03.2019 року, в якому відбулися такі заходи:

1)   Просвітницько-інформаційна година на тему: «Пішохід – учасник дорожнього руху.

Підготував: викладач спецпредметів Василевський В.Ю. разом з учнями з використанням мультимедіа.

Мета: Ознайомлення учнів з дотримання правил дорожнього руху, адже кожне третє ДТП відбувається за участі пішоходів,кожен третій гине.

 

2)   Виховна година на тему «Овочеве сафарі»

Підготував викладач спецпредметів Гурич Л.П. учні групи Т-11

Мета: Поглибити знання учнів про походження культурних рослин на Землі, ознайомити з основними центрами її походження та агротехнічною вирощування екологічно чистої сільськогосподарської продукції формувати навички логічного мислення та самостійного аналізу.

Виховна година проведена у формі інтелектуальної гри.

Гра складається з п’яти конкурсів:

1. Вікторина

2. «Ой смачний у мене борщ»

3. Конкурс капітанів

4. Творчий

5. Пройти лабіринтом.

3) Відкритий урок на тему: Технічне обслуговування №1 колісних тракторів майстер в/н Цаль В.М. група Т-21

Мета уроку:

-         Формування практичних навичок з проведенням операцій технічного обслуговуванню №1 колісних тракторів.

-         Розвиток технічного, творчого та раціонального мислення при виконанні завдань.

-         Виховання дисципліни, культури праці, акуратності й зібраності при виконанні роботи.

 


4) Конкурс фахової майстерності.

Конкурс проводився з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів, поглиблення та удосконалення знань.

Конкурс проводиться в два етапи:

-         Теоретична частина

-         Практична частина

В конкурсі приймати участь будуть 4 учні. Це 21 група трактористів Галич С.М. і Марчак Р. і 31 група трактористів Подзізей Н.А і Юхимук С.В.

 


Теоретична частина – тести, в які входило 60 питань з предметів «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування», «Правил дорожнього руху».

Практичне завдання з водіння трактора ЮМЗ-6.

Журі конкурсу: Гурич Л.П

Венгер В.В

Цаль О.В

 

 

 

 

 
«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Щорічно вихованці гуртків науково-технічного напряму Володимир-Волинського вищого професійного училища беруть участь у виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Цей рік став не винятком. Наші учні представлять свої вироби у багатьох номінаціях. Надіємось, що цьогорічні експонати гідно оцінить висококваліфіковане журі.

 

 

 

 

 
Тривають шевченківські дні в нашому училищі

Тривають шевченківські дні в нашому училищі, приурочені до 205-ї  річниці з дня народження  Т. Г. Шевченка. 11 березня було проведено виховну годину під назвою «Палітра шевченкових фарб», присвячену майстерності Шевченка-художника.  Адже великий поет почав свій шлях до слави саме через  малярський талант. Захід почався з інсценування епізодів  з дитинства великого майстра пензля, коли він впевнено заявляв своїй сестрі Оксані : «Буду малярем!» Цікаво було присутнім учням 21 групи кравців увійти в світ мрій малого Тараса через інсценування  розмови Оксани (учениці 21 групи кравців Фіц Олени) і майбутнього художника. Також  не залишила нікого байдужим  сценка розмови Тараса із дяком-малярем, який по руці визначив, що у хлопця немає нікого  таланту, він – ледащо. Прекрасно з ролями  справились учні Е-1 Поліщук Назар і Стоянович Денис. Цікаво пройшла поетична естафета-експромт, в якій прийняли участь майже всі присутні, читаючи напам’ять вірші або уривки з поем Шевченка. Далі відбулось знайомство із картинами та автопортретами Т. Шевченка. З розповіді викладача художньої культури Т. М. Юхименко присутні дізнались про цікаві історії створення полотен  циклу «Мальовнича Україна», про події з життя Т. Шевченка, що вплинули на створення його автопортретів.

 

 

 
ОГОЛОШЕННЯ

Володимир-Волинське ВПУ оголошує прийом слухачів на курсову підготовку з професій «Електрозварник ручного зварювання», «Тракторист-машиніст категорії А1». Початок навчання в міру комплектації групи.

Довідки за телефоном 0938346564

 
Інформаційно-просвітницька година


П'ятого березня у Володимир-Волинському ВПУ євроклуб "Модерн" запросив до актової зали учнів першого та третього курсу,щоб вшанувати Великого Кобзаря у 205- й день народження. Євроклубівці читали вірші поета мовами світу,співали пісні на слова Тараса Григоровича Шевченка. Глядачі слухали та дивувалися , як сучасно звучить Кобзареве слово у двадцять першому столітті.

 


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 141
На даний момент 70 гостей на сайті