Надіслати повідомлення

vpu.modern@gmail.com

Контактна інформації

Телефон для довідок:
/03342/ 2-32-08
/03342/ 2-35-27

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир-Волинський
вул.. Данила Галицького 10

Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
“День вітань”

Листопадове засідання євроклубу “Модерн” було у формі години спілкування під час якої учні дізналися багато цікавої інформації.

Тема: “День вітань”. Девіз : “Привітайся і ти будеш найщасливішою людиною в світі”

 

21 листопада вся планета відзначає Всесвітній День вітань - «Helloday». Започаткували його в 1973 році американці братии Маккормік, в знак протесту протии посилення міжнародної напруженості і «холодної війни».                                                                                                                                                                           

 «Потрібен простий, але ефективний вчинок», – вирішили брати і відправили листи з привітаннями у всі кінцісвіту. Вони нікому не нав’язували своїх ідей боротьби за мир. Вони лише просили адресата привітати ще кого-небудь… У цей день кожен, хто хоче дружби, миру та злагоди між людьми всієї планети повинні привітатися хоча б з десятьма незнайомими людьми, або написати дружнього листа своїм ровесникам, які живуть в іншому місті, країні

Щодня кожен з нас при зустрічі своїх знайомих, близьких і рідних вимовляє ряд слів, якими висловлює привітання. Це певні слова, з допомогою яких ми проявляємо свою люб'язність і доброзичливість. В якості привітання можуть бути не тільки словесні фрази й окремі слова, але і різні жести

  

Особливості привітань у різних країнах світу.

1. Тибет
При зустрічі і прощанні молодший за віком повинен зняти свою шапку і злегка нахиливши голову, висунути язик. Таке вітання запевняє у відсутності демонічних сил, так як в протилежному випадку колір язика повинен бути зеленого відтінку.

2. Кенія
В якості привітання в деяких племенах використовували цілий танець, який полягав у тому, хто найвище підстрибне під час його виконання. Перед тим моментом, як подати руку своємусп іврозмовнику для привітання, чоловіки в обов'язковому порядку повинні плюнути на руку. Що стосується жіночої статі, то привітання здійснюється шляхом дотику однієї долоні до іншої. Причому також виконується пісня.

3. Китай
Представники даної країни в якості привітальних слів вимовляють фрази, наприклад, «ви вже з'їли рис?». Більш молоде покоління вітається один з одним, використовуючи рукостискання і обійми. В якості привітання виключені поцілунки.

4. Таїланд
Представники даної країни вітають співрозмовника, складеними долонями до голови або грудної клітки. Молодший за віком людина при зустрічі повинен присісти і вклонитися. Той, кому були направлені дані привітання, відповідає складеними на грудях руками.

5. Індія
Знамените індійське привітання полягає в тому, щоб при зустрічі скласти руки на грудях, попередньо склавши долоні разом. Також обов'язковий легкий уклін. Виключено в якості привітання до жіночої статі використовувати потиск руки, обійми, а також різні поцілунки. При зустрічі батьків або духовних наставників потрібно низько вклонитися.
P.S.Не важливо, яке сааме ви виберете вітання при зустрічі, найголовніше приділити частинку своєї уваги людині і обдарувати його массою позитивних емоцій.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 29 гостей на сайті