Надіслати повідомлення

vpu.modern@gmail.com

Контактна інформації

Телефон для довідок:
/03342/ 2-32-08
/03342/ 2-35-27

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир-Волинський
вул.. Данила Галицького 10

Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Євроклуб "Модерн"
Засідання круглого столу

У листопаді евроклубівці провели засідання круглого столу, яке було приурочене до відзначення Дня писемності в Україні. Дуже багато цікавого учні дізналися про рідну мову, але паралельно вони ознайомились із походженням та цікавими фактами про іноземні мови, а саме: англійську, китайську, німецьку та французьку мови. Учні переконалися, що багатство кожної нації це її мова. А на завершення засідання провели флешмоб «Мова-скарб нації»

 


 
Засідання євроклубу

Ось і розпочався навчальний рік у Володимир-Волинському ВПУ. Паралельно закипіла робота і у євроклубівців, які творчо і креативно підійшли до проведення першого засідання, яке відбулося 17 вересня. Також було обговорено та складено план роботи євро клубу «Модерн» та завдання для кожного євроклубівця.

 

Учні з великим задоволенням висловлювали свої думки, вносили певні зміни та пропозиції в роботу Євроклубу.

 

І тому при обговоренні даних питань враховувалась думка кожного члена Євроклубу, адже тільки спеціальними зусиллями можна досягнути найкращих результатів в роботі Євроклубу «Модерн». А для учнів, які вперше були на засіданні, було проведено посвяту в члени клубу.

 

 
Тренінг "Що значить бути європейцем?"

 

Європа – це континент різних культур, релігійних та правових традицій, але водночас спільних цінностей. Ці цінності сприймає, а відтак і захищає Європейський Союз. Він заохочує співробітництво між європейськими кордонами, сприяє єдності при збереженні розмаїття. І саме тому на тему: “Що значить бути європейцем” було проведено тренінг серед учнів 2-го курсу.

 

 
Продовжуємо святкувати «Дні Європи».

 Відзначення Дня Європи в училищі набуло масового проведення різних виховних заходів. Активну участь прийняли учні та викладачі училища у формі відкритий мікрофон на тему «Я європеєць»

 


 
Інформаційно-просвітницька година «Євросоюз та Україна»

У рамках відзначення «Днів Європи» гуртківці євроклубу «Modern» провели інформаційно-просвітницьку годину «Євросоюз та Україна», яка пройшла у цікавій науково доступній формі. До уваги учнів було представлено цікаві відомості про Євросоюз, його мету та завдання. Учні мали змогу прослухати гімн Євросоюзу та переглянути різні відеофільми.

 

Керівник євроклубу «Modern» Алла Боярчук підсумувала усе сказане учнями, а саме: Європа – великий дім, конструкція якого постійно удосконалюється. І тому нам належить багато чого змінити в нашій країні, в самому собі, щоб належно увійти в усі європейські структури.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 20
На даний момент 23 гостей на сайті