Предметно-методичний тиждень з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ютерного набору, молодших спеціалістів зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

З 05.03.18 по 07.03.18 згідно плану методичної комісії був проведений предметно-методичний тиждень з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор комп’ютерного набору, молодших спеціалістів зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Не змінюючи традиціям, на передодні тижня, учні груп професії підготували стіннівки про альтернативні джерела енергії, про світову енергетику, про вітрові та сонячні електростанції з якими можна було ознайомитись у фойє навчального корпусу.


06.03.2018 майстром в\н Сєргеєвою Т.В. була проведена інформаційно-просвітницька година на тему «Альтернативні джерела енергії»

Ведучі розповіли що до альтернативних джерел енергії належать відновлювальні - вітер, сонячне випромінювання, енергія морів і океанів, про їх переваги та недоліки. Продемонстрували цікаві відеоролики.

 

06.03.2018 майстром в\н Харлампович Л.М. був проведений брейн-ринг на тему «Я – майбутній електромонтер» в групах 1 курсу Е-11 і Е-1 з метою  розвинути швидкісне та колективне мислення по темах із предметів по спеціальності, викликати та заохочення до навчального матеріалу, зацікавити учнів до командної роботи.

 

 

По підсумку проведеного брейн-рингу в групі Е-11 команда «Електрик» проти команди «Волинь» зіграли з рахунком 10:5; в групі Е-1 команда «Сонечко» проти команди «Луна» зіграли з рахунком 10:8.

Після проведення заходів відбулося відкрите засідання методичної комісії та підведено підсумки роботи тижня.

 
На даний момент 36 гостей і 1 користувач на сайті