Січневі педчитання

10 січня 2018 року у нас відбулися традиційні січневі педчитання на тему "Інноваційні підходи до розвитку творчих здібностей та підвищення пізнавальної активності учнів".

Було визначено загальну мету щодо подальшого розвитку творчих здібностей та підвищення пізнавальної активності учнів. Вона повинна базуватись на таких основних позиціях:

ü впровадження новітніх технологій навчання;

ü комп’ютеризація та інформатизація навчального процесу;

ü формування кадрового потенціалу, контингенту учнів та підвищення якості знань.

Усі присутні погодилися, що організація процесу навчання з використанням інтерактивних форм навчання сприяє формуванню стійкого інтересу до навчання, потреб у самоосвіті, саморозвитку. Від рівня професійної компетентності педагогів і їх готовності до інтерактивної взаємодії залежить ефективність і результативність реалізації нашої методичної проблеми.

 

Використання на уроках інноваційних технологій сприяє професійному зростанню вчителя, змінює атмосферу на уроці, активізує роботу учнів, і як наслідок, покращується якість набутих знань. Звичайно, інновації потребують багато часу для підготовки вчителя, але отриманий результат того вартий.


«Найважливіша умова успішної роботи, - підкреслював В.О.Сухомлинський, - це багате, різностороннє інтелектуальне життя педагогічного колективу, допитливість, інтерес до нового в науці, постійний інтелектуальний ріст, удосконалення».

 

 
На даний момент 38 гостей на сайті