Корисні посилання
Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

Підсумкове засідання мк спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» у формі інструктивно-методичної наради

Підсумкове засідання мк

23.06.2022 року відбулось підсумкове засідання методичної комісії педагогічних працівників професій електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, оператор з обробки інформації і програмного забезпечення, молодших спеціалістів (молодших бакалаврів).

Голова комісії Харлампович Л.М. підвела підсумки роботи комісії за 2021-2022 навчальний рік, подякувала всім членам комісії за плідну роботу. Не зважаючи на всі перешкоди, пов’язані з переходами на онлайн навчання, на нашій базі успішно відбувся І відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу Worldskills Ukraine 2021 і наш здобувач освіти Дитина Володимир став переможцем конкурсу. За допомогою Zoom вдало були проведені обласні секції електромонтерів і електрогазозварників на базі нашого центру професійної освіти, де активну участь брали члени нашої методичної комісії. Активну участь у обласному фестивалі інновацій також потрібно зазначити, адже саме від нашої комісії викладач Харлампович Л.М. мала честь на фестивалі представити свій тренінг на тему «Дистанційне і змішане навчання: виклики і можливості».

Навіть під час воєнного стану в онлайн режимі успішно провели освітній процес і завершили навчальний рік. За допомогою платформ  Classtime і Zoom провели весняну сесію в групах фахових молодших бакалаврів та ДКА у випускних групах.

Викладачі спецпредметів провели аналіз успішності здобувачів освіти в групах електромонтерів з ремонту і обслуговування електроустаткування, електрогазозварників, операторів з обробки інформації і програмного забезпечення, фахових молодших бакалаврів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка».

Методист училища Калитюк С.В. відмітила хорошу роботу викладачів та майстрів в/н  нашої комісії, відмітила їх професійний рівень та прагнення до саморозвитку і вдосконалення.

Члени комісії спроектували свої плани роботи на наступний навчальний рік, визначились з методичними проблемами, над якими працюватимемо наступного року  і разом намітили план роботи методичної комісії на 2022-2023 навчальний рік.

Засідання пройшло плідно і цікаво.

Голова мк Харлампович Л.М.

 
На даний момент 31 гостей на сайті