Корисні посилання
Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

Фестиваль інновацій закладів професійної освіти Волині

4.11.2021 року відбулась дуже цікава подія - фестиваль інновацій закладів професійної освіти Волині. Розпочала фестиваль вітальним словом директорка НМЦ ПТО Волині Зоя Іванівна Парфенюк. Від обласного управління освіти і науки  привітав учасників фестивалю заступник начальника управління освіти і науки Волинської ОДА Ткачук Олександр Олександрович. З організаційними питаннями проведення онлайн-заходу ознайомила присутніх Лілія Іванівна Мамчур, методист НМЦ ПТО.

ІІ етап обласного фестивалю інновацій в системі професійної (професійно-технічної) освіти був проведений за методикою EdCamp – (не)конференції, яку проводять самі учасники, основне призначення якої – отримання педагогами інтерактивного професійного досвіду. Учасники фестивалю мали свободу вибору: можливість сформувати свій індивідуальний маршрут участі у локаціях, вибору змісту і форм підвищення кваліфікації, діалогу та вільному обміну досвідом з колегами.

Даний конкурс відбувався у два етапи. На першому етапі в закладах освіти визначали кращого спікера, який буде  представляти свій заклад на обласному фестивалі інновацій 2021. У другому турі освітянська спільнота вибрала 8 з 15 найкращих спікерів, майстер-класи і тренінги яких освітяни мали бажання відвідати.

Володимир-Волинський центр ПО на фестивалі представляла викладачка спецпредметів електротехнічного напрямку Людмила Миколаївна Харлампович з тренінгом «Дистанційна і змішана форма навчання – виклики і можливості».

Фестиваль інновацій дуже цінна подія: він дає змогу поділитись власним досвідом і напрацюваннями, почерпнути нових знань, вмінь і навичок від колег, ще і поспілкуватись в колі однодумців – людей, що прагнуть покращити і урізноманітнити освітній процес, підвищити власний професійний рівень і підвищити мотивацію здобувачів освіти інноваційними освітніми технологіями.

.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 16 гостей на сайті