Корисні посилання
Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

І(відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2021

28 жовтня 2021 року у Володимир-Волинському центрі професійної освіти відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2021 за професійною компетенцією «Електромонтажні роботи». WorldSkills Ukraine - це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Вперше конкурс було проведено в 2016 році. З того часу, він став невід’ємною частиною української системи освіти та молодіжного життя. Worldskills активно сприяє підвищенню престижності робітничих професій та професійної освіти. Здобувачі освіти і молоді робітники завдяки конкурсу мають можливість зарекомендувати себе перед роботодавцями та отримати квиток у професійне майбутнє.

У І (відбірковому) етапі конкурсу змагались здобувачі освіти з усіх професійних закладів Волині, що готують кваліфікованих робітників за професією електромонтера. Конкурсанти дуже відповідально віднеслись до завдання, дотримуючись правил охорони праці правильно виконували монтаж і налаштування схеми, яка була для рівня здобувачів освіти схемою підвищеної складності.

Дуже приємно, що в змаганні за перемогу у відбірковому етапі, найкращі професійні вміння і навички показав учень нашого центру професійної освіти Володимир Дитина.

Звичайно, від перемоги почався новий етап подальшого розвитку своїх професійних здібностей, адже тепер Володимиру у квітні - травні 2022 року надана честь представляти на Всеукраїнському (фінальному) турі WorldSkills Ukraine 2022 всю професійну освіту Волині. Тож бажаємо Володимиру Дитині професійного зростання та нових звершень!!!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 30 гостей на сайті