Корисні посилання
Контактна інформації

Телефон для довідок:
Приймальна директора

/03342/ 3-51-10
Директор

/03342/ 3-50-55

Приймальна комісія

380936639500

e-mail: vol.vpu@gmail.com
Наша адреса:
м. Володимир
вул.. Данила Галицького 10

Останній дзвоник 2021
25 червня у Володимир-Волинському ЦПО відбулось урочисте свято останнього дзвоника.
Подвір’я навчального закладу ще задовго до офіційною подією сповнилося музикою дзвінкими юними голосами, святковими кульками та  квітами.
Востаннє мелодія нашого дзвінка пролунала для 181 випускника, з яких 21-отримали дипломи з відзнакою та були нагороджені грамотами за активну участь у громадському та спортивному житті училища. З наступними словами до випускників звернувся виконувач обов’язків директора Андрій Люта:
Вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов'язане з майбутнім нашої держави. Головне будьте чесними і добрими людьми. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вiрте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми!
Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!
Також пролунали слова подяки, викладачам майстрам виробничого навчання , батькам. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 33 гостей на сайті