Корисні посиланняПро нас
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ


ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ- завантажити


 
Центр кар’єрного зростання «Профі»

Отримання диплому фахівця - це лише перший крок на шляху до професійної кар'єри. Пошук місця роботи, яке б задовільнило випускника навчального закладу не є таким легким, також очікування роботодавців є різні.

Знайти роботу своєї мрії для випускників Володимир-Волинського ВПУ відтепер буде простіше, адже для студентів даного навчального закладу фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості відкрили Центр кар'єрного зростання «Профі», метою діяльності якого є допомага студентам у пошуку такої роботи, щоб дозволяла і вчитися, і здобувати  повноцінний досвід, і розвиватися, приносила б реальні гроші та надавала перспективу та впевненість у майбутньому. Принципово новий сервіс стане місцем, де перетинаються інтереси випускників училища, які шукають роботу та роботодавців.

Центр кар’єрного зростання «Профі» передбачає супровід випускників у подальшому кар'єрному і професійному рості, інформування студентів про нові спеціальності, програми навчання й індивідуальних можливостей для кожного випускника, інформування про можливості одержання нової роботи й кар'єрного просування.

 

Урочисте відкриття центру відбулось 29 травня. Участь у заході взяли перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова, директор Володимир-Волинського ВПУ Володимир Смоляр,та провідний фахівець з профорієнтації Волинського обласного центру зайнятості Ірина Гребєнщикова, які мали змогу урочисто перерізати стрічку та привітати студентів з цією подією. Також серед учасників були викладачі навчального закладу, учнівська молодь та роботодавці міста, а саме підприємець Тетяна Пагуба, директор ПП «Торговий дім Салют» Ірина Бицюк, помічник технолога ТзОВ «Гербор-Холдинг» Олег Толочко.

Для студентів навчального закладу створені інформаційні куточки, де вони завжди можуть ознайомитися з актуальними вакансіями, які пропонують роботодавці регіону, інформацією з корисними порадами щодо пошуку роботи, вимогами сучасного ринку праці.

 

Також  усі бажаючі мали можливість пройти комп’ютерне тестування  для виявлення своїх здібностей і перевірки  правильності вибору професії.

Отож, сподіваємося, що діяльність Центру кар’єрного зростання «Профі» допоможе випускникам та студентам Володимир-Волинського ВПУ успішно реалізувати всі набуті знання на ринку праці.

 


На даний момент 10 гостей на сайті