Корисні посиланняНовини
День відкритих дверей

12 квітня Володимир-Волинське ВПУ гостинно відчинило двері для майбутніх абітурієнтів, їх батьків та усіх тих, хто захотів познайомитися з навчальним закладом.День відкритих дверей провели викладачі,майстри та учні ВПУ,вони були гідами по професіях,а також демонстрували свою майстерність.Сподіваємося,що дев'ятикласникам було цікаво і вони виберуть саме наш навчальний заклад.

 

 

 
Для володимирських школярів провели професіографічну екскурсію

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості разом з учнями відвідали наше ВПУ.

 

 

Старший майстер виробничого навчання Валентин Венгер ознайомив учасників заходу із специфікою професій електромонтера, електрозварника та оператора на автоматичних та наівавтоматичних лініях у деревообробленні, вимогами, які ставляться до них та особливостями навчального процесу. А екскурсію в світ професії «кравець» провела майстер виробничого навчання Людмила Литвинюк. Школярі відвідали виробничі майстерні, за допомогою сучасного навчального тренажеру спробували себе в ролі електрозварника.

 

В ході екскурсій акцент було зроблено на тому, що ці професії є затребувані, з перспективою постійної зайнятості у майбутньому та високою оплатою праці. А сам навчальний заклад гордиться своїми випускниками, котрі здобувають перемоги на різноманітних конкурсах професійної майстерності, дівчата відкривають власні справи та працюють в майстернях по пошиттю одягу, а хлопці працюють на підприємствах, де дані робітничі професії користуються великим попитом. 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5
На даний момент 33 гостей на сайті