Корисні посиланняНовини
Для володимирських школярів провели професіографічну екскурсію

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості разом з учнями відвідали наше ВПУ.

 

 

Старший майстер виробничого навчання Валентин Венгер ознайомив учасників заходу із специфікою професій електромонтера, електрозварника та оператора на автоматичних та наівавтоматичних лініях у деревообробленні, вимогами, які ставляться до них та особливостями навчального процесу. А екскурсію в світ професії «кравець» провела майстер виробничого навчання Людмила Литвинюк. Школярі відвідали виробничі майстерні, за допомогою сучасного навчального тренажеру спробували себе в ролі електрозварника.

 

В ході екскурсій акцент було зроблено на тому, що ці професії є затребувані, з перспективою постійної зайнятості у майбутньому та високою оплатою праці. А сам навчальний заклад гордиться своїми випускниками, котрі здобувають перемоги на різноманітних конкурсах професійної майстерності, дівчата відкривають власні справи та працюють в майстернях по пошиттю одягу, а хлопці працюють на підприємствах, де дані робітничі професії користуються великим попитом. 
Тематична зустріч випускників з потенційними роботодавцями

Щороку Володимир-Волинське  ВПУ випускає у світ понад дві сотні молодих спеціалістів робітничих професій, для яких пошук роботи є надзвичайно актуальним. Більшості з них, хоч і не завжди за спеціальністю, але все-таки вдається працевлаштуватись, серед винятків лише ті, хто йде служити до війська, продовжує навчання у виші або ж не працює за сімейними обставинами.

26 вересня відбулась чергова тематична зустріч випускників з потенційними роботодавцями. На заході були присутні групи продавців продовольчих та непродовольчих товарів. Роботодавців представляли: голова спілки промисловців і підприємців міста Володимира-Волинського та району підприємець Любімцева Н.А., підприємець Пагуба Т.Ю. та підприємець Шандалко Н.М. Вони  ознайомили випускників із вакансіями , можливостями та умовами проходження навчальної та  виробничої  практики та працевлаштування на перше робоче місце .

Після завершення офіційної частини заходу учні опрацьовували інформаційні матеріали представлені в центрі кар’єри , спілкувалися індивідуально з роботодавцями та фахівцями центру зайнятості.

Активність усіх учасників зустрічі була свідченням того,що діяльність центру кар’єри важлива і потрібна.

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4
На даний момент 29 гостей на сайті