Корисні посиланняНовини
Тематична зустріч випускників з потенційними роботодавцями

Щороку Володимир-Волинське  ВПУ випускає у світ понад дві сотні молодих спеціалістів робітничих професій, для яких пошук роботи є надзвичайно актуальним. Більшості з них, хоч і не завжди за спеціальністю, але все-таки вдається працевлаштуватись, серед винятків лише ті, хто йде служити до війська, продовжує навчання у виші або ж не працює за сімейними обставинами.

26 вересня відбулась чергова тематична зустріч випускників з потенційними роботодавцями. На заході були присутні групи продавців продовольчих та непродовольчих товарів. Роботодавців представляли: голова спілки промисловців і підприємців міста Володимира-Волинського та району підприємець Любімцева Н.А., підприємець Пагуба Т.Ю. та підприємець Шандалко Н.М. Вони  ознайомили випускників із вакансіями , можливостями та умовами проходження навчальної та  виробничої  практики та працевлаштування на перше робоче місце .

Після завершення офіційної частини заходу учні опрацьовували інформаційні матеріали представлені в центрі кар’єри , спілкувалися індивідуально з роботодавцями та фахівцями центру зайнятості.

Активність усіх учасників зустрічі була свідченням того,що діяльність центру кар’єри важлива і потрібна.

 

 

 
Тематична зустріч випускників з потенційними роботодавцями

Продовжується співпраця Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості з Володимир – Волинським ВПУ в рамках роботи Центру професійного зростання «Профі». 21 вересня відбулась чергова тематична зустріч випускників з потенційними роботодавцями. Цього разу на зустріч були запрошені  студенти груп трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва та електрогазозварники.

Представники ПАТ «Володимир-Волинська  птахофабрика» та  філії «Володимир-Волинська  дорожньо – експлуатаційна  дільниця»  ознайомили випускників із вакансіями , можливостями та умовами проходження виробничої  практики , прийому на перше робоче місце . Вони зацікавили даною інформацією випускників та керівництва училища. Результатом даної зустрічі є домовленість про проходження виробничої практики на даних підприємствах студентами закладу та підвищення їх поінформованості про можливості отримання першого робочого місця.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4
На даний момент 31 гостей на сайті